Noc v Suně

20. března 2013 v 17:13 | Kilary no Hanahime |  Yaoi
Tady je jedna z mích yaoi povídek. Tato povídka je i na blogu yaoi-kompaira.blog.cz. Doufám, že si jí užijete.


Ráno se ozval budík, který svým ječivým tónem nutilo člověka vstávat. Blonďatý klučina chtě, nechtě vstal a třískl budíkem o protější zeď, aby sklapl. Povedlo se. Rychle spáchal ranní hygienu a oblíkl si svojí černo-oranžovou kombinézu. Zamkl za sebou a rozběhl se k jednomu mostu u lesa, kde vždy měli trénovat. Jejich sensei - Kakashi- vždy přišel pozdě, takže to bloňdáček měl načasované tak, že čekal jen půl hodinu. Jak se blížil tak viděl dvě postavy. Jedna z nich se nedala přehlídnout svojí barvou vlasů. Tak barva byla tak nepřirozená, nikdo z vesnice nechápal, jak někdo může mít růžovou barvu vlasů. Druhý byl kluk, vypadal jako padlí anděl. Naruto si přiznal, že je gay a že miluje Sasukeho. Když doběhl na místo srazu, tak vyskočil na strom, pod kterým seděl Sasuke.
"Jdeš pozdě Usarankochi," ušklíbl se Sasuke. Sasukeho neuvěřitelně bavilo provokovat Naruta.
"Aspoň jsem se prospal a budu čekat kratší dobu," odpověděl a zavřel svoj nebesky modré oči. Sasuke se ušklíbl.
"Hej, Naruto?"
"Co je Sakura-chan?" otázal se otráveně Naruto.
"Co se ti stalo? Už se tak přihloupě neusmíváš. Všem z vesnice to chybí," smutně se na něj podívala.
"Lidí se mění. A to i ti kteří mají v sobě ocasý démony," zavrčel na ní, nesnáší jí. Ví, že nemá ráda Jinchuriky "Ale tak jsem to nemyslela Naruto. Myslela jsem to dobře,"řekla Sakura a otočila se k nim zády."Hoj dětska. Máme misi. Jdeme do lázní, který jsou nově udělaný v Písečný,"řekl Kakashi a čekal na reakci. Sakura začala skákat štěstím.Naruto seskočil a přímo skočil před Kakashiho."My jdeme za Gaarou?! Toho jsem už dlouho neviděl!" začal se usmívat. Sasuke jen kývl, ale v mysli se mu rodil plán jak dostat Naruta.
"Za deset minut u brány!" zavelel s knížkou Kakashi. Všichni kývly. Přesně za deset minut byli tam.
"Kakashi-sensei? Jak dlouho nám to potrvá? Chtěl bych tam být co nejdřív," podívá se na Kakashi-sensei.
"To závisí na členech týmu. Ty chceš za Gaarou co?"
"Ano, jemu se můžu svěřit se svými problémy. Sensei víte jaké mám na mysli," hlavou ukáže na Sasukeho.
"Naznačil jsi mu to vůbec?"
"…Ono se to nedá, když jen provokuje," smutně se podívá na západ. "Měli by jsme se utábořit na té mýtině, co říkáte?"
"No bylo by to dobré. Tak jo děcka rozdělejte si stany. Sakura a já budeme v jednom a Sasuke ty budeš s Narutem."Se-Sensei?! To-To nemyslíte vážně, že?" zděsil se Naruto. Kakashi se jen usmál a šel pomoct Sakuře.
"Pojď mi pomoc Usarankochi," zavrčel Sasuke, který se pral se stanem. Naruto se začal smát, až se popadal za břicho. Po pár minutách ho to přešlo, šel za Sasukem.
"Konečně to máme!" flákl Naruto sebou do stanu. Sasuke si v klidu lehl.
"Kdybys mi pomohl dřív, tak by to už bylo," otočil se na bok k Narutovi.
"Gomene, ale víš….ty jsi byl tak vtipnej," zasmál se Naruto.
"Ty jeho oči. Ty vlasy," prolítlo Narutovi myslí.
"Dobrou Sasuke…Ráno asi brzo vyrazíme," otočil se k němu a zavřel oči. Sasuke počkal až usne. Když si všiml pravidelného oddychování, tak si ho k sobě přisunul do náruče."Dobrou," líbnul ho na čelo a položil si ruku na jeho bok. Naruto se automaticky přitul ke zdroji tepla. Ráno se jako první vzbudil Naruto. Chtěl se zvednout ale cítil na sobě něcí ruku. Chtěl zaječet ale radši se podíval na spící osobu vedle sebe. Byl to Sasuke. Zavřel oči a přisunul se blíž. Rozhodl, že bude dělat spáče. Sasuke se vzbudil o něco později.
"Vstáváme dětska! Vyrážíme!" Zařval Kakashi. Naruto i Sasuke zavrčeli a vylezli ze stanu.
"Chci spát," zívne Naruto. Sasuke kývl na souhlas a rychle zabalil stan.
"Tak jsi měl spát! Takhle nás akorát budeš zdržovat!" obořila se do Naruta Sakura. Naruto zavrčel.
"Klid, ona za to nestojí, ale soucítím s tebou. Taky bych jí zabil a co nejkrutějším způsobem," zpomalil Sasuke na jeho tempo.
"Proč mě vůbec uklidňuješ?" podíval se Naruto před sebe. Byla vidět už poušť.
"Tak jo dětska. Teď to musíme vzít celkem rychle, ať tam jsme do stmívání," rozběhl se Kakashi a za ním zbytek týmu."Po dlouhý době uvidím Gaaru. Zajímalo by mě jestli se už rozhoupal," pousmál se Naruto. Sasuke se se zájmen díval na Naruta, na tváři mu přelítl úsměv. Po pár hodinách běhu se zastavili ve vesnici.
"Půjdeme navštívit Kazekageho, takže slušně," podíval se na tým jako kdyby byly malí děti.
"Sensei to by jste měl říkat jen Narutovi," odfrkla si Sakura. Naruto zavrčel a radši se vydal do Kageho kanceláře. Slušně zaklepal a vešel.
"Hoj! Dlouho jsme se neviděli," zasmál se Naruto a objal Gaaru.
"Na-Naruto? Co ty tu?" pak si všiml zbytku týmu a Sasukeho žárlivého pohledu.
"Máme tady misi," odpověděl Kakashi za Naruta.
"Tak co Gaara-chan," přiblbě se usmál Naruto ,"Řekl jsi mu to už?""…jo," podíval se jinam.
"Naruto nemuč ho hned s tímhle. Chodíme spolu," zasmál se Kankuro, když vyděl Gaarův výraz.
"Co ty? Máš už někoho?" podíval se na Sasukeho. Sasuke stál opřený o zeď a měl zavření oči. Naruto zrudl a pustil Gaaru.
"To je teď jedno. Zítra vám začne práce, takže vás Kankuro ubytuje," řekl rozhodně Gaara a usmál se na Kankura. Ten kývl a vydal se pryč.
"Tak tady budete bydlet, těch pár dní. Budete mít tři pokoje. Jeden tady pro Sakuru, pro Kakashiho, a vy dva budete muset vydržet spolu," zazubil se Kankuro. Naruto nahlas polkl. Dal všem klíče a odešel.
"Aspoň budu mít klid od Sakury," protáhl se Sasuke na posteli. Naruto si k němu lehl na bok, aby na něj vyděl. Rukou se dotkl Sasukeho tváře. Sasuke se zarazil.
"Na-Naruto?" podíval se na něj. Naruto se k němu nepatrně začal přibližovat.
"He-Hele tohle není vtipný Naruto," o něco se oddálil. Ale Naruto se zase přiblížil."Ale já to myslím vážně. Je-jen mě to nech zku-zkusit jaký to je políbit někoho," zrudl a zastavil se těsně před Sasukeho obličejem. Sasuke kývl. Naruto se nejistě dotkl Sasukeho rtů. Sasuke ho objal okolo pasu a prohloubil polibek. Nechtěl to hned skončit. Naruto se spokojeně připojil. Chtě nechtě se musel od Naruta odlepit, kvůli nedostatku kyslíku.
"Tak co? Jaký to je?" zeptal se Sasuke ale furt ho objímal.
"Ú-Úžasný," zčervenal Naruto. Sasuke vytahl z tašky u postele tajně lubrikant a strčil ho pod polštář. Měl štěstí, že je Naruto tak natvrdlej.
"Co kdybychom v tom pokračovali?" překulil se i s Narutem. Nakonec Naruto překvapeně ležel pod Sasukem."C-Co? V č-čem?"
"Skus hádat Usarankochi," ušklíbl se Sasuke. Chytl Narutovi ruce a dal mu je nad hlavu. Odvázal si svůj pásek a ruce mu svázal k posteli. Líbnul ho na nos. Zaměřil se na jeho odhalený krk. Cucal ho, líbal ho po celém krku. Volnou rukou rozřízl kunaiem Narutovo triko, a zaměřil se na jeho obnažené tělo.
"Sa-Sasuke?!" vzdychne, když začne cucat jednu bradavku a druhou třít v ruce. Sasuke se ušklíbl. Když byly obě dvě krásně tvrdé tak políbil Naruta na nos.
"Jsi rozkošný, když se červenáš," pousmál se. Ztrhal z něj kalhoty i s trenkami. Naruto si chtěl skovat svojí chloubu před Sasukeho pohledem, ale měl svázané ruce. Sasuke se jemně dotkl Narutovího žaludu.
"N-Nešahej!" křikl rudý Naruto.
"Ale noták," políbil Naruta a uchopil ho. Nejdříve ho mučil pomalím tempem.
"Sa-Sasuke v-víc!" přirazil proti Sasukeho ruce. Sasuke velmi rád vyhověl přání. Zrychloval a užíval si pohled který se mu naskytl, doku se Sasukeho miláček neudělal. Naruto se na něj podíval přivřenýma očima. Viděl Sasukeho jak si slízává jeho sperma. Sasuke rychle ze sebe shodil oblečení a položil si Narutovu ruku na svojí chloubu která se dožadovala pozornosti."Sa-Sasuke!" zajíknul se Naruto. I když byl trochu v šoku chtěl to Saskemu oplatit. Sasuke si položwil svoji hlavu na postel vedle jeho miláčka. Jeho vzdychy byly čim dál tim víc hlasitější. Jednou rukou si hrál s Narutovím žaludem a druhou si ho připravoval na svůj vstup. Naruto si toho ani nevšiml.
"Naruto!" vystříkl mu do ruky. Líbal ho na krku i na tváři.
"Chci víc," vytáhl z pod polštáře lubrikant. Dost tlustou vrstvu si dal na svého těšitele a i okolo jeho dírky. Rozvázal mu ruce."Můžu?" zašeptal svému blondatému milencovi do ouška. Naruto zlehounka přikývl. Opatrně si Naruta nadzvedl a na jeden příraz do něj vnikl. Narutovi se do očí nahrnuli slzy, z té neočekávané bolesti. Sasuke si toho všiml. Rychle se přisál na jeho krk, rukama dráždil jeho bradavky. Naruto zkusil přirazit proti Sasukemu. Oba vzdychly rozkoší. Sasuke letmo políbil lištičku pod sebou a začal přirážet. Nejdřív pomalu a postupně přidával na intenzitě. Cítil, že vyvrcholí, nachmatal Narutovu chloubu. Třel ji ve stejném rytmu.
"Sasuke!" zařval Naruto na celí pokoj. Udělal se mu do ruky a částečně pokryl i jeho tělo. Sasuke dosáhl vrcholu chvilku po něm. Opatrně se z něj vysunul a lehl si vedle něj. Přitáhl si ho do náruče.
"Moc toho nevydržíš co." Řekl s úsměvem Naruto a slízl mu kousíček spermatu který měl na tváři
"Naa…Sasuke?""Um?" otázal se inteligentně.
"Co k-ke mně c-cítíš?" podíval se mu do očí. V těch očí se dokázal ztratit.
"J-Já nevím jak to říct. Víš, asi tě miluju, ale nejsem si jistí. Tenhle pocit je pro mě něco úplně nového…… Nikdy jsem se tak necítil. Chci tě ochraňovat, obímat," políbil Naruta na čelo. Naruto zčervenal a objal ho okolo krku.
"Miluju tě Sasuke," zašeptal mu do ouška.
"Měli by jsme se jít osprchovat," perverzně se ušklíbl Sasuke. Vzal ho do náruče a zmizeli v koupelně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama