Ranní Probuzení

20. března 2013 v 17:31 | Kilary no Hanahime
Dneska sem přidám ještě jednu povídku. Tentokrát je to na T.O.P x G-Dragon. Snad se vám bude líbit.

Znaveně jsem si sedl na místo spolujezdce a T.O.P na místo řidiče. Zbytek skupiny si sedl dozadu. Pořádně jsem se zavrtal do sedadla.
"Už nevstanu!" řekl jsem a zbytek se zasmál. Pohled jsem stočil na T.O.Pího, který se věnoval řízení auto. Nikdy neukazoval svoje tělo. Bylo zázrakem, že ukázal v LaLaLa břicho. Ale pro mě byl strašně sexy.
"Za jak dlouho budeme v dormu?" podíval jsem se jinam.
"Asi tak za hodinu nebo dvě. Přece jenom tohle studio je dost daleko."
"Fajn, takže jdu spát. Vůbec nic jsem nenaspal!" vražedně se podíval na Taeho a Daesunga.
"No co?! Nemůžu za to, že je Daesung tak hlasitý," zasměje se a obejme ho okolo ramen.
Jen jsem něco zavrčel. Hned po tom jsem zavřel oči a nechal se ukolébat autem. Cítil jsem na mích vlasech něčí ruku, ale kašlal jsem na to.
"Seunghyun-oppa? Měl by, jsi se věnovat řízení. Kluci, co vůbec budete dělat na Silvestra?" zeptal se Maknae.
"My dva budeme spolu," řekl Dae a políbil Taeho.
"Já asi budu hlídat Kwona, přece jen ho znáte co začne vyvádět, když se napije. Ale Maknae? Kyuhyun tě pozval, přece na jeho párty, ne? Tak tam jdi," koukne na něj pomocí zpětného zrcátka. Ten je kývl a začal psát sms. Řidič zastavil.
"Tak jo, jsme doma. Chci vás poprosit aby jste neječeli ano?" zeptal se Top. Obešel auto a vzal si mě do náruče. Moc jsem si toho nevšímal. Přitulil jsem se ke zdroji tepla. Byl to tak příjemný pocit, ale bál jsem se, že mě vyklopí na zem. Přece jenom nejsem moc lehký.
"Dae otevři mi dveře ke mně do pokoje!" křikl. Díky tomu jsem se začal probouzet. Nechtěl jsem se vzbudit. Jedním očkem jsem se podíval na Topovu tvář. Je tak krásný! Rychle jsem zavřel oči, aby si mě nevšiml Daesung ale asi jsi všiml, že jsem vzhůru. Cítil jsem jak mě položil na postel.
"K-Kde to jsem?" sedl jsem si na postel. Ale došlo mi že u Topa v pokoji. "Už vím," usměju se. Top mi hodil na hlavu triko a kalhoty.
"Převlíkni se do toho. Dneska bys mohl přespat u mě jsi vyčerpaný a unavený." Kývnu na souhlas. Rychle ze sebe sundám všechno oblečení i boxerky. Cítím na sobě Topův hladoví pohled.
"Děje se něco?" ošiju se. Přetáhnu si přes hlavu jeho tričko. Je mi o něco velké, přece jenom je větší. Top jen zavrtěl hlavou. Pokrčil jsem rameny a nandal si i kalhoty. Znaveně si zívnu. Top se už převlíkl. Ani jsem si toho nevšiml, škoda. Přikryl jsem se až po krk a otočil jsme se k Topovi. Top si ke mně taky otočil čelem.
"Kolik jsi toho naspal vůbec?" dá mi na stranu neposedný pramínek blonďatích vlasů.
"Asi jen dvě hodiny," zívnu a zavřu oči. "Dobrou," usnu úplně. Jak spím, tak na sobě cítím Hyunovu ruku na mém pasu. Položím si hlavu na jeho ruku a přitulím se k teplu. Ráno do pokoje někdo přijde. Jestli se mě bude snažit vzbudit, tak skončí krvavě.
"Kwon Leader, musíš vstávat," zatřese se mnou Seungri. Zavrčím a lehnu si na Topa.
"Necháš nás ještě spát! Je přece víkend," zahuhlá Top a přetočí se se mnou. Takže nakonec on leží na mě. Ale v klidu zase usnu. Ale vzbudili mě něčí ruce na mích bradavkách. Vzdychnu, to je tak příjemný.
"T-Tope?" Ten se jen usmál. Hlavou se přisál na můj krk. Zaklonil jsem hlavu.
"Chci tě," zašeptal mi do ouška, které následně skousl. Musel jsem vzdychnout. Top mi sundal jeho věci. Rychle si zakryju svého kamarádíčka. Top se ušklíbl.
"Copak copak? Snad se mi tu nestydíš?" políbí mě na rty. Zčervenám a zapojím se do polibku. Ten jeho jazyk je úžasný! Divím se, že někoho nemá. Rukou mi zajede do klína, vzdychnu. Druhou rukou mě hladí po tváři.
"Tope," vzdychl jsem mu do ucha. Uviděl jsem jeho úšklebek. Udělal jsem se do jeho ruky.
"O-Omlouvám se! N-Najdu kapesník!" chtěl jsem se zvednout, ale on mě zastavil.
"To není potřeba," usmál se a slízal si mě z ruky. Z nočního stolku vytáhl nějakou tubu. Po chvilce jsem rozpoznal, že je to lubrikační gel. Natřel si ji na tři prsty. Doufám, že se všema do mě nepůjde. Nejdřív do mě dal jeden, to jsem se stáhl. Políbil mě, aby odvedl pozornost. Celkem se mu to povedlo, ani jsem si nevšiml, že mým v sobě už třetí prst. Vytáhl je ze mě, jen jsem nesouhlasně zavrčel. Top se pousmál a dal si dost tlustou vrstvu na svojí chloubu a okolo mé dírky.
"Teď se musíš co nejvíc uvolnit," zašeptal mi do ouška. To jsem věděl i bez něj. Pokusil jsem se co nejvíc uvolnit, jak to šlo. Na jeden příraz do mě pronikl. Do očí se mi nahrnuli slzy. Pár jich i skáplo. Můj miláček si toho všiml. Snažil se mě rozptýlit pomocí polibků a dotikama. Řeknu vám, hodně mi to pomohlo. Zkusil jsem proti němu přirazit. Takovou rožskost jsem nikdy nezažil. Oba jsem hlasitě vzdychli, až jsem si myslel, že jsem kluci vlítnou. Top přirážel nejdřív pomalu a něžně ale tohle nám po chvilce přestalo vyhovovat. Přidal na intenzitě. Oba jsme vzdychali pěkně hlasitě. Ale já asi nejvíc. Top si všiml, že mě znovu vzrušil. Honil mě ve stejném tempu přírazů. Udělal jsem se dřív něž on, ale dlouho jsem nečekal. Cítil jsem v sobě takové příjemné teplo. Top se na mě svalil.
"T-To byl dobrý budíček," usměju se a přitulím se k němu.
"Taky si myslím," líbne mě na čelo.
"Mu-Musím ti něco říct….Sa-Salangha-Salanghaeyo," kvíknu tiše. Nevím, co ke mně cítí on.
"Já tebe taky," usměje se a políbí mě na rty. Když to řekl, tak do pokoje vběhli kluci.
"To nemůžete být tišší?!" řekli na ráz.
"Vystrašili jste mi Kyuhyuna," ublíženě se na mě podíval Seungri a objal ho.
"C-Co tu děla?! Co-Co tu děláte vy?!" přikryl jsem se až po krk.
"Pozval jsem ho ke mně," zasmál se náš maknae a odešel s druhým maknae ze Super Juniora k sobě do pokoje.
"Chtěli jsme se dívat na televizi," odpověděli jako by se nechumelilo. Chtěl jsem je zabít! Takhle mi to zkazit!
"Okey. Tak zase můžete jít," řekl jim Top a políbil mě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama