YeWookie

26. května 2013 v 13:35 | Kilary |  YeWook
Gomene, že jsem tu dlouho nebyla! Ale měla jsem problémi se školou -.-"! A navíc musím udělat ještě Aboslovenskou práci, moc se mi do toho nechce....Mno to je jedno! Prináším vám sem povídku na pár YeWookie ze Super Junioru. Snad si to užijete...A PS: Ignorujte pravopisné chyby Mrkající.Znaveně jsem si sedl na gauč. V celém dormu panoval krásný klid, který tu nebývá. Ono 10 kluků v jednom domě je dost. "Jsi v pohodě?" sedl si vedle mě Leeteuk. "Jsem jenom unavenej. Je toho tenhle měsíc moc," pousmál jsem se. "Co kdyby jsis dal zítra pauzu? Někoho z kluků tady necháme s tebou," usmál se na mě. "Hlavně to nesmí být Chulie!" zděšeně se na něj podívám. "Neboj! Necháme tady Wookieho, taky na něj toho bylo poslední dobou dost," prohrábl mi vlasy. Protřel jsem si červené oči. "A teď už padej spát!" vytáhl mě z gauče a strkal do pokoje. "Siwone ráno Yesunga nebuď nejede s námi," řekl Teukie za mnou. Uslyšel jsem jak se uchechtl, ani se nedivím. Vidět polonahého Siwona s biblí na klíně a při tom kouří. Celkem vtipní pohled. "Dobře," odpověděl Teukiemu. "Tak dobrou noc," usmál se na nás a zavřel za sebou. Rychle jsem se převlíkl a zalezl do postele. "Dobrou noc," popřál jsem a okamžitě usl.
V noci jsem se probudil, díky noční můře. Podíval jsem se na mobil, který mě díky své jasnosti oslepil, ale rozluštitel jsem tam, že jsou 3 hodiny ráno. Potichu jsem zmizel z pokoje. Sešel jsem schody, doufám, že jsem byl tichý, nechci nikoho vzbudit. Nalij jsem do horkovarné konvice vodu a připravil hrnek s mlékem. "Yesung-hyung?" zamumlal někdo za mnou. Za mou stál Wookie.
"Pročpak nespíš?" zašeptal jsem potichu. "Dupeš," pousmál se, " A proč ty nespíš?" protřel si oči jako koťátko. Tak rozkošné! "Ale noční můry mě napadly," usmál jsem se a zalil si kafe. "Prý zítra nebo už dneska tu zůstávám, že?" došel vedle mě a vzal mi kafe, které následně vylil do dřezu. "Proč? Moje kafíčko," smutně jsem se díval na mizící tekutinu v potrubí. "Kakao ti pomůže a i po něm usneš," usmál se na mě rozkošně a natahoval se pro kakao. Někdo ho dal moc vysoko asi Cheechul. "Chceš to podat?" stoupl jsem si za něj a natáhl se pro něj.
Nemohl jsem si odpustit to, abych se na něj nepřimáčkl. Jeho drobné tělíčko je tak rozkošné a křehké. "Hyu-Hyungu?" kníkne tiše Wookie. "Copak?" zašeptám do jeho ouška. "Po-podáš mi to už?" zamumlá a natáhne se po mé ruce. "Promiň jasně, na," usměju se na něj mile. Wookie se nervózně usmál, začal sypat kakao do hrnku. "Jsi rozkošní Wookie," usmál jsem se i když mě nemohl vidět. "J-Jak to myslíš? Proč to říkáš?" zděšeně se na otočil. "Říkám pravdu," pevně ho obejmu. "Hyungu?" po chvilce cítím jako se okolo pasu omotají drobné ručičky. "Copak?" líbnu ho do vlasů. "Usínám," zašeptal potichu. Musel jsem se uchechtnout, vzal jsem ho do náruče a odnesl k němu do pokoje. Byl jsem překvapen, když nikdo nebyl v druhé posteli naproti. Položil jsem ho do postele a přikryl. Chtěl jsem odejít ale ten prcek jsi mě stáhl do postele a přikryl. "Neodházej," zašeptal a vlezl mi do náruče. "Neodejdu, a teď spinkej," líbl jsem ho na čelo. Po chvilce jsem usl.
Ráno mě vzbudil kravál na chodbě. To jsme vážně tak hluční po ránu? Podíval jsem se na stvoření v mé náruči. Jeho to ani nevzbudilo. "Teukie?! Yesung zmizel! Není v posteli!" uslyšel jsem Siwonův hlas. Neochotně jsem vstal od toho stvořeníčka a strčil mu místo sebe plyšáka. Potichu otevřu dveře a hned zavřu. "Vy dokážete udělat hluku," podíval jsem se na ně. Všichni na mě překvapeně čuměli.
"Co je?!" sjel jsem je všechny pohledem. "Co jsi dělal u Wookieho?" podezřívavě se na mě podíval Kyuhyun. "V noci jsem ho vzbudil a pak v kuchyni málem usnul tak jsem ho odnesl do pokoje. Ten prcek mě pak nechtěl pustit k sobě do postele," pousmál jsem se.

"Tak si jdi ještě lehnout," usmál se na mě Teukie a strčil do pokoje. Musel jsem se usmát. Potichoučku jsem se přiblížil k posteli a vlezl si na místo plyšáka. Přitáhl jsem si ho do náruče. "Yesungie," zašeptal Wookie a protřel si očka jako koťátko. "Copak?" pevněji jsem ho objal. "Kluci tu už nejsou?" přitulil se a hrál si s mím tričkem. "Ne, už odešli. Ty blbci mě vzbudily," zasmál jsem se a prohrábl jeho vlásky. "Zlobil by jsi se na mě kdybych něco udělal?" s obavami se mi zakoukal do očí. "Na tebe se nedá zlobit prcku," mrkl jsem na něj. Celkem by mě zajímalo co ho napadlo. Wookie si na mě lehl. "Zavři oči prosím," podíval se jinam. "Rozkošné…Dobře zavírám je," poslechl jsem a zavřel své oči. Po chvilce jsem ucítil jeho rtíčky na mích. Překvapeně jsem otevřel oči. Wookie měl zavřené očka a červenal se. Pohladil jsem ho po vláscích, odtáhl jsem se od něj. "Wookie? Musím ti něco říct," líbl jsem ho na tvář. "D-Dobře." "Víš……Já tě miluju," pevně jsem ho objal aby mi neutekl. "J-Já t-tebe taky," skoval si svojí tvářičku do mého trička. "Takže budeš jen můj, a budu moc být tady s tebou v pokoji?" pohladil ho po jeho vláscích. Jsou tak jemné. Wookie jen kývl. "Kyuhyuna přestěhujeme k Siwonovi," usmál jsem se a líbl ho do vlasů. Už jsi jen můj Wookie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hagumi-chan Uchiha Hagumi-chan Uchiha | Web | 26. května 2013 v 15:46 | Reagovat

Omoo To je taak kawaii!!! Moc pěkná povídka~ :3 ^-^

2 Kilary no Hanahime Kilary no Hanahime | E-mail | Web | 26. května 2013 v 17:12 | Reagovat

[1]: Arigato! :D

3 Niki-chan Niki-chan | Web | 26. května 2013 v 20:12 | Reagovat

Krásná povídka *w*

4 Kilary no Hanahime Kilary no Hanahime | E-mail | Web | 26. května 2013 v 20:14 | Reagovat

[3]: Arigato! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama