JongKey - část. 1

13. června 2013 v 21:28 | Kilary |  Yaoi
Jsem zpět! Omlouvám se, že mi to trvalo, ale kvůli povodním jsme se nedostali včas zpět xD Přináším vám první část Jonghyun x Key ale vůbec nevím jestli se to dá číst. Je to hlavně pro Hagumi-chan, která miluje tenhle pár, ale i pro všechni lidi co chodí ke mně na blog....PS: Ignorace pravopisních chyb xD ARIGATO :3


"Kibume! Zabal si oblečení, jedeme na chatu," oznámil mi otec. Povzdychl jsem si, se tam unudím. Doufám, že tam bude moje děťátko Taeminnie. Rychle jsem naházel potřebné oblečení do tašky, s notebookem a jeho nabíječkou. Málem jsem tam zapomněl dát nabíječku na moje mobilní zlatíčko. To bych nepřežil. "Jsi už?" nakoukl otec do dveří. "Jop," usmál jsem se na něj a s taškou v ruce šel za ním k autu. "Tati? Co se stalo, že jedeme tak nečekaně?" položil jsem si tašku na sedadlo vedle mě a vytáhl si sluchátka s mobilem. "Dohodl jsem se s kolegou z práce, že by mohli jet s námi na chatu. Naše chata je celkem velká, takže budeme v jedné. Ty s jeho synem budeš spát nahoře a já s ním dole," nastartoval a vyjeli jsme. "Doufám, že s ním budu vycházet," zamumlal jsem a vrazil si sluchátka do uší.
Asi jsem usl, protože když jsem se vzbudil tak jsme byli na místě. Protřel jsem si oči a rozhlídl se. Zahlídl jsem toho syna jeho kolegy. Vystoupil jsem a hledal Taemina. "Neříkej mi dinosaure ty Eifelovko!" řval ten kluk na Minha. " Ale snad si se neurazil," zasmál se. "Umma!" ozvalo se za mnou Taemin a skočil mi na záda. Ty dva se na nás otočily. "Čus Keyi," rozcuchal mi Onew vlasy. " Čau a necuchej mě," zasmál jsem se a vydal se s nimi za Minhem a jeho kámošem. "Ahoj," pozdravil jsem je a Taemin mi slezl ze zad. Vlezl si Onewovi do náruče. "Jestli mu něco provedeš tak tě vykastruju," upozornil jsem ho s úsměvem. "Ale no ták Umma! On je hodný," vtiskl mu pusu na tvář. Musel jsem se usmát. "Ahoj. Já jsem JongHyun. Těší mě," usmál se mile na všechny. "No mě znáš. Tohle je Key, Onew a Taemina taky znáš," ukázal na nás. "Slyšel jsem od Minha, že jsi byl v Japonsku," usmál se Onew. "Jo byl. Ty vole Minho, ty taky vykecáš všechno," otočil se na něj. "Všechno ne," mrkl na něj. Co mají mezi sebou? "Dino jdi si vzít věci," Jonghyun zavrčel. "Tati! Už i ty?!" dal jsi ruce na prsa. "Appa to bude dobré," překvapeně jsem se podíval na Taemina. Proč mu říká tati?
Minho dostal záchvat smíchu i s Onewem a Minniem. S Jonghyunem jsme se na sebe nechápavě podívali a pak na ně. "Už máš rodiče pospolu," dostal ze sebe Onew mezi salvami smíchu. Teď mi to docvaklo. Jonghyun se ušklíbl, přiblížil se ke mně. "Budeme hrát jejich hru," zašeptal mi do ucha. Tělem mi projelo příjemné mravenčení. Kývl jsem mu na souhlas. "Tak to aby jsi si nás společně užil co nejvíc synáčku," přitáhl jsi mě blíž k sobě. Ruku si dal okolo mého pasu, zčervenal jsem. Na tohle nejsem zvyklej. "Appa? A budu mít bratříčka?" usmál se mile a objal ho. To musel říct tohle?! Překvapeně jsem se podíval na Minnieho. "To závisí tady na mamince," opětoval mu úsměv a líbl mě na tvář. Zrudl jsem a nevěřícně jsem se podíval Jonghyunovi do očí. Ten jen na mě s úsměvem mrkl. "Umma? Budu mít bratříčka?" otočil se na mě. "Taeminnie! Přestaň," podíval jsem se na toho malého skřeta. Taemin se jen usmál a přikývl. "Dino! Pojď si už pro ty věci! Já ti to nehodlám tahat," ozval se jeho táta od auta. "Kibume pojď si taky vzít svojí tašku," usmál se na mě otec. "Když tak se pak uvidíme ještě," zamával jsem jim a s Jonghyunem šli k autu, kde jsme si vzali věci. "Jdete rovnou nahoru si vybalit," rozkázal nám můj táta. "Jakou chceš postel?" podíval jsem se na něj, když jsme byli už nahoře. "Tuhle," ukáže na manželskou a skočí na jednu půlku. "Fajn," hodím si tašku vedle něj. Překvapeně se na mě koukne. "No co? Oblíbená postel," zasměju se.
Vytáhne notebook a pustí písničky. "Ty posloucháš uBEAT?" sednu si vedle něj. "Jop, Eli je tady sexy," oblízne si rty. "A ty?" opře se zády o zeď a já ho jen napodobím. "Jop, ale mě se víc líbí Kevin. Má úžasný hlas," pro křupu si prsty. "Kevinnie je takoví děťátko podle mě, připomíná mi Taemina," zasměje se. "Proč ti vůbec říká Appa?" kouknu mu do očí. "Já nevím, asi mi tak říká od základky. Dětska ho týrali tak jsem ho ochraňoval spolu s Minhem. A proč ti on říká Umma?" vzal si deku a přikryl nás. "Tak nějak ze stejného důvodu. Na střední měl delší vlasy, takže vypadal jako holka. Jeden kluk od nás ze třídy ho málem znásilnil. Tak jsem se o něj postaral, no a od té doby mi tak říká," vzal jsem si jeho notebook na klín a projížděl mu složky. "Kdo ti to dovolil?" podivil se Jonghyun. "Já," vyplázl jsem na něj jazyk. S úsměvem zakroutil hlavou. "Koukám, že tu máš i Lunafly. Máš tu i nějaký obrázky?" "Jop, musíš do disku D," řekl a podíval se na mobil, kde mu přišla esemeska. "Minho nabízí, abychom šly k nim na večer se dívat na film. Chceš?" zeptal se mě. Kývl jsem na souhlas a omylem otevřel složku, kterou jsem nechtěl otevřít. Opravdu ne.
"Nyah! Jonghyune… ty máš tady gay porno?" zašeptal jsem a skoval obličej do dlaní. "Jujda……Tos neměl vidět," zasmál se. "Už se můžeš podívat, jsi v té správné složce," rozcuchal mě a odpověděl na esemesku. "Lunafly! Kdo je tvůj nejoblíbenější člen?" procházel jsem obrázky. "Asi Teo ale i Yun, tvůj?" znovu mu přišla esemeska. "Um asi Yun," podal jsem mu notebook. "Kluci s námi počítají. Prý i uvaří večeři a mají i dost popcornu," zaklapl notebook. "Tak se jdeme zeptat," vyřítil jsem se z pod deky, nakonec jsem skončil na obličejem na zemi.
"Neperte se tam!" zařval Jonghyunův otec. "Ale my se nepereme! Já se zamotal do deky!" křikl jsem a vymotal se. Jonghyun mi pomohl na nohy. "Díky," usmál jsem se a seběhl schody. "Tati?! Můžeme za klukama? Budeme se dívat na film a večeře taky bude zařízená," objal jsem svého tátu. "Když nás pustíte, tak budete mít celý večer klid i noci, protože se budeme dívat na ten film. Myslím si, že by vám soukromí bodlo," mrkl Jonghyun na svého otce. Ten se podíval na mého a kývl. "Dobře ale jen pro tentokrát," rozcuchal mě. "Co všichni s tímhle máte?!" rychle jsem si začal upravovat vlasy. "Tak mi už půjdeme," vzal mě za ruku a vyběhl z chaty. Když zavřel dveře tak mě pustil. "Už se k nim těším," zazubil se na mě. "Tak půjdeme, ne?" chytl jsem ho za ruku a rozběhl se. Před jejich chatou jsem pustil jeho ruku a položil si obě na kolena, a tím jsem se předklonil. Potřeboval jsem nabrat dech. Jonghyun se zasmál a zaklepal. "To už jste tady? Pojďte dál," zazubil se Minho a pustil nás. Vlezly jsme si do obýváku. "Tohle je Changmin ale říkejte mu Max. Maxi, tohle jsou Key a Jonghyun," představil nás. Sedl jsem si vedle Jonghyuna na zem. "Tak co si zahrajeme?" vlítl do pokoje Onew. "Co takhle flašku?" přisedl si do kolečka Max. "Souhlasím!" vykřikl Taemin s Minhem najednou. Pousmál jsem se. "Kdo točí?" zeptal si s úsměvem Taeminnie. "Ten kdo se první ozve," mrkl na něj Onew a podal mu flašku.
Flaška ukázala na Maxe. "Pravda nebo úkol?" naklonil svojí hlavičku na stranu. "Pravdu," usmál se. "Tak dobře. Chodíš tady s Minhem?" ušklíbl se spokojeně nad svojí otázkou. "Um…Jo," vyplázl na něj jazyk. Překvapeně jsem se podíval na Minha. "A tohle jsi nám chtěl říct kdy?" zasmál se Jonghyun. Minho pokrčil s úsměvem ramena. Když se dotočila flaška, tak ukázala na mě. No bezva! "Tak. Pravda nebo úkol?" "Úkol," Max se usmál. To jsem asi neměl říkat. "Tak! Polib tady Jonghyuna, ale pořádně," mrkl na mě. "Proč?!" vypískl jsem a okamžitě zrudl. Nedokázal jsem se ani pohnout. Jonghyun to vyřešil za mě, políbil mě. Neparně se otíral o mé rty. Po chvilce jsem si obtočil ruce kolem jeho krku. Někdo z nich zapískal. Rychle jsem se od něj odstrčil, skoval obličej do rukou. "Umma se nezdá," zasmál se Taemin. Střelil jsem po něm nehezký pohled. "Ale no ták Keyi klídek. Chce někdo pivo?" zvedl se Minho od Maxe. "Jo, dej mi," zasmál se Jonghyun. "Máš ochucení?" koukl jsem na něj. "Jop, koupil jsem ho pro tebe a Taemina," mrkl na nás. Zazubil jsem se na Taemina, který mi to vrátil. Po chvilce se vrátil s pivama. Mě s Minniem dal ochucené a zbytku dal normální. "Keyi točíš," popohnal mě Max. Prudce jsem zatočil flaškou, která se zastavila na Minhovi. "Ták! Pravda nebo úkol?" ušklíbl jsem se. "Pravdu," protáhl si ruce. "Odkud se znáte?" zeptal jsem se na to, co mě zajímalo. "Z autobusu," odpověděl rychle. Max se zasmál. Takhle to šlo dál asi dvě hodiny. Minho tahal furt od někud piva.
Už dávno jsem byl v náladičce. Různě jsem se tulil k Jonghyunovi, který byl na rozdíl ode mě úplně v pohodě. Položil si ruku na moje rameno a přitáhl si mě k sobě blíž. "Koukám, že Key je už v náladě jako Taeminnie," usmál se na mě Onew. Když jsem stočil pohled k němu, tak Minnie mu seděl v klíně a hrál si s jeho pramínkem vlasů. Občas ho políbil na krk. Vypadá tak spokojeně. "Jop. Hej Minho máš ještě pivo? Došlo mi," zasmál se Jonghyun a zvedl prázdnou flašku. Sedl jsem si na jeho klín a hlavu zabořil do jeho krku. Vdechl jsem tak nádhernou vůni. Ani jsem si nevšiml, že tak voní. "Ještě jich je tam dost. Přinesu. Myslíte, že mám vzít i jim?" zvedl se Max a podíval se na nás. Položil jsem si hlavu na jeho hruď, tak abych na všechny vyděl. "Jo vem jim," zasmál se Onew. "Okey," usmál se Max. Za chvilku byl zpět s pivama. "Víte, že jsme úplně zapomněli na film a večeři?" ozval se Minho. "Nedivím se, když se hrála ta flaška," ušklíbl se Jonghyun a položil si ruce na můj zadek. Spokojeně jsem se usmál.
"Máš hlad?" podíval se na mě. "Ani ne," políbil jsem ho na tvář a napil se piva, které mi ještě zbylo. Překvapeně se na mě podíval. Nevinně jsem se usmál a opřel si zpět hlavu. "Taeminnie mi usl," zasmál se Onew. "Je roztomilý," zadíval se Jonghyun na Taemina. "A co já?" smutně jsem se na něj podíval. "Ale no ták, ty jsi nejroztomilejší," líbl mě na čelo. "Správná odpověď," usmál jsem se a políbil ho. Celé jeho tělo ztuhlo, ale jakmile se dostal ze šoku okamžitě převzal iniciativu. Ruce jsem si obtočil okolo jeho krku a více se na něj natiskl. Jeho ruce pevněji stiskly můj zadek, překvapeně jsem vydechl do jeho úst, čehož ihned využil. Svým jazýček objevoval, po chvilce mě popostrčil k spolupráci. Spokojeně jsem se přidal. "Tady jsou ty piv-," zastavil se Max ve větě. Onew se uchechtl. "Jim je tam polož, podle mě se teď neodtrhnou od sebe," zasmál se Onew. Občas jsem ho jemně kousl a on mi to okamžitě vrátil. Nakonec jsme se po chvilce od sebe odtrhly. Zčervenal jsem se, položil jsem si zpět hlavu na jeho hrudník. Jakmile jsem zavřel oči, tak jsem okamžitě usl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Whitney Whitney | E-mail | Web | 13. června 2013 v 21:40 | Reagovat

je fajn, že jsi zpět, zahájila jsi svůj návrat opravdu pěknou povídkou, těším se co bude dál, povídky tohoto typu moc nečtu, ale tahle je pěkná :)
btw: máš krásný design

2 Kilary no Hanahime Kilary no Hanahime | E-mail | Web | 13. června 2013 v 21:56 | Reagovat

[1]: Děkuji! :-D   Myslela jsem si, že je to slátanina :3 a Děkuji i za pochavlu desingu :3 Můj první :3

3 Hagumi-chan Uchiha Hagumi-chan Uchiha | 17. června 2013 v 20:50 | Reagovat

Omoo to je taak kawaii!! A vtipný zároveň :DDD A navíc hlavně pro mě... Mhuhehe záviďteee!!! :DDD

Btw.. moc dobře si se trefila s tím pivem, ale Key-ssi pije všechno pivo... Mohl by někdy přijet do Čech, když máme ty nejlepší piva na světě neh? *-* :DDD

4 Kilary no Hanahime Kilary no Hanahime | E-mail | Web | 23. června 2013 v 11:20 | Reagovat

[3]: Jo mohl ale i s Jonghyune! :3 Kya! To by bylo *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama