Láska na výletě

5. srpna 2013 v 20:45 | Kilary |  Láska na výletě
Tada! S kámoškou - Jarčou- jsme se dali do psaní povídky na celkem neobvyklí pár. Je to crossover na B.A.P Zelo a Exo-K Kai. Užijte si jí Mrkající.
Modrou je Zelo, za kterého jsem psala já.
Červenou je Kai, za kterého psala Jarča ♥ Moc jí děkuji! :3
S klukama jsme dorazily do Ameriky, na koncert, kde vystupovali další skupiny. Nastoupili jsem do autobusu ve, kterém společně odjedeme na místo. Sedl jsem si vedle JongUpa. "Kluci? Zapomněl jsem doma jednu důležitou věc," zamumlal Daehyun. "Co jsi zapomněl?!" otočil se na něj Bang. Všechny pohledy se stočili na nás. "Můj tablet!" křikne Daehyun zničeně a přehrabuje se ve věcech. "Ty jsi vůl, hlavně, že jsem se ptal jestli máte vše, že?" zazubí se na něj Bang. "Nech ho, dyť víš, že měl jinou práci," zasměje se Chan, "Měl si ho na stole tak jsem ti ho vzal," hodil po něm Chan tablet. Ostatní nás furt pozorovali. Všiml jsem, si vzadu nádherného kluka. Jmenoval se Kai a nádherně tancoval. "Kluci? Kdy budeme mít volno?" zeptal se Up, který dával svojí tašku nad sedadlo. "To se včas dozvíš. Jo a Zelo?" otočil se na mě leader. "Um?" koukl jsem na něj se sluchátkem v uchu. "Doufám, že nebudeš dělat blbosti," zasměje se Bang a rozcuchá mě. "To se nemusíš bát," mrkl jsem na něj rošťáckým výrazem. "No právě," zazubí se Bang. "Tss! Co ze mě děláš! Někdy mám víc rozumu než ty," zasměju se a fláknu ho jemně do hlavy. "Neprovokuj," zasměje se Bang a rozcuchá mě. Vypláznu na něj jazyk a rychle si upravuju vlasy. "Klid kluci, nechte ho spát," zasměje se Daehyun a ukáže na své rameno o které se Youngjae opíral. "Leadeře? Budu moct tam někde blbnout na skeatu?" zeptám se s úsměvem. "Klidně jestli sis ho nezapomněl," sedl si Bang k Chanovi a opřel se o něj. "Na něco takového bych nikdy nezapomněl," usměju se. Rozhlídl jsem se po celém autobusu, před námi seděli 4minut, za námi Nue´st a pak vzadu Exo-K a Exo-M. Cítil jsem na sobě pohled Kaie, musel jsem se ošít. Svezl jsem se níž v sedačce, aby na mě neviděl.
Byl to zajímavý pohled sledovat bandu těch kluků z Tska jak se handrkují. Musel jsem se jim v duchu smát… takový nepořádek si u nás nikdo dovolit nesmí, jedna chyba a hned dostaneme vynadáno od leaderů… Chvíli jsem si toho hezounka prohlížel, až tehdy mi došlo, že ho chci. Je mladej, krásnej a očividně vtipnej… není k zahození mít takové koťátko ve sbírce. Ještě chvíli sem seděl, než jsem se nahl k Taovi a začal se s ním bavit… věděl jsme že jak uslyší můj hlas, bude zase v pozoru a o to mi šlo. Donutit ho, aby mi věnoval svojí pozornost… Nejdřív jsme se spolu s Taem bavili o hloupém koncertě v Číně, on z toho je samozřejmě nadšený a tak je docela hlasitý, což upoutalo pozornost skoro všech, včetně Krise, který mě od té chvíli propaloval pohledem. Ale co? To bych si s naším maknaem nemohl povídat? Tiše si odfrknu a pohled mi zase zatoulá kamsi k jeho místu… mám dobrý výhled, odsud je vidět celý, i když se snaží schovat… Z batohu si vytáhnu flašku s pitím a hraně ji upustím na zem. Dokutálí se až k jeho nohám, tak se otráveně zvednu a dojdu až k jeho sedadlu, ještě než se ohnu, abych ji sebral se mlasně olíznu a zadívám se mu do tváře… Nakonec ho jen poplácám po rameni a omluvně kývnu hlavou. Vidět ten jeho překvapený obličej. Musím se usmát, protože je to fakt roztomilé. Zase se vrátím dozadu k našim sedačkám a usadím se, otevřu si vodu a napiju se. Mám chuť ji tam poslat znovu… ta jeho tvářička. Nakonec to neudělám, opřu se do sedačky a dál pohledem propaluju to jeho místo, ve kterém se mi snaží ztratit.
Když jsem přišel, tak jsem úplně ztuhnul. Ten jeho pohled mě vyděsil ale on je tak nádhernej. "Vzpamatuj se," strčil do mě JongUp. Kývl jsem na něj a usmál se. "Cože tam budeme tancovat?" zeptal jsem se Banga. "Tak Crash, No Mercy, Power, Warrior. Proč?" otočí se na mě. "Mno abych si mohl třeba ulít z nacvičování," zazubím se na něj. "To se opovaž a dostaneš ode mě," zamračí se na mě Him. Zasměju se. "Zelo. Tvůj skeat ti odjel dozadu," zasmál se za mnou Dae. "Co?!" zděšeně se podívám dozadu ke Kaiovi. A do prdele. "Ale tam nemůžu," kouknu na Daeho. "Padej," vystrčil mě JongUp ze sedačky. Nehezky jsem se na něj koukl. Zhluboka jsem se nadechl a vydal se pomalu na popravu.
"Ale ale…" Usměju se když vidím malinkou ovečku, jak se k nám blíží. Nohu si opírám o tu jeho hračku. "Něco jsi ztratil?" Optám se s tím svým drzým úsměvem. Hned jak si všimnu pohledu Krise, který na něj zírá můj úsměv povadne. Tahle hračka je moje… Nenechám se vykolejit na dlouho, a zase se usmívám. "Co potřebuješ Týsko?" Slyším svůj hlas, jako by doslova vrněl spokojeností, že ten prcek přišel. Vidím ten jeho umučený pohled. Z tohohle něco bude. Vím to… musí být. Bude to moje výletové předsevzetí, aspoň jednou jinak nepojedu domů. "Neseš nám něco, kromě sebe?" Usmívám se na něj dál a zkouším co vydrží. Nemám v plánu mu ten skate vrátit…
Kouká na skate. "Um… Potřebuju ho zpět," ukážu na na svojí milovanou věc. Zarazí mě jeho poslední otázka. "Nic nenesu," zašeptám. Nadechnu se a nohou mu seberu skate. "Děkuji," ukloním se a pousměju na Krise. Myslím, že se tak jmenoval. "A ještě se omlouvám," řeknu s úsměvem. Nasadím si líp masku matokiho a stoupnu si na skate. Rychle se odrazím a co nevidět jsem zpět u kluků. "Já tam už nejdu," zašeptám. Něco mě napadne. Skočím mezi Banga a Hima. "Nevadí? Potřebuju se tu skovat," zaksichtím se.
Pousměju se. Sebevědomí mu nechybí. Chvíli ještě sedíme než dojedeme k hotelu… Samozřejmě první vystupujeme my, tak se můžu spokojeně pokochat jeho pohledem když vycházíme z autobusu. Před autobusem nás srovnají do dvojic podle skupin a začne rozřazování do pokojů, podle věku. Chvíli mi to trvá, než mi dojde, že já, Sehun, Tao a ten malej krasavec jsme spolu… Spokojeně přešlápnu, co si s ním budu užívat celý den na pokoji… Už se nemůžu dočkat, tak nakonec beru svůj kufr a odcházím, spolu se svými spolubydlícími a s ním v patách k recepci pro naše klíče.
Ztuhnu, když mi oznámí, že s ním budu na pokoji. "Bangie? To nejde," otočím se na něj. "Hold to budeš muset vydržet, když tak pak přijď k nám na pokoj," rozcuchá mě. Kývnu na souhlas a vezmu si kufr s taškou a vydám se za nima. "Tohle je mučení," řeknu tiše vedle Taa (nevím jak to vyskloňovat xD). Když konečně dojdem do pokoje, tak si zaberu postel u okna. Kufr si dám pod postel a z tašky vytáhnu mobil se sluchátkama, které si okamžitě dám do uší.
Přejdu k posteli vedle té jeho a mrknu na něj, "Takže spíme spolu, jo?" Usměju se, když Tao a Sehun zachází spolu do místnosti vedle. "Myslím že si užijeme spoustu zábavy, tak vyndej ty sluchátka než se nepoznám…" Slyším jak mi hrubne hlas, ale tohle… to si dovolovat nebude. Bude poslouchat na slovo a jestli ne… naučím ho to. Sáhnu po kabelu který vede do jeho mobilu, a vyškubnu ho. "Tak je to lepší." Usměju se na něj a smotám sluchátka. "Bereš si tuhle skříň, nebo jinou?" Ptám se hned a ukazuju na skříň vedle jeho postele, je menší než ta u mojí a to mám míň věcí.
"Hej!" zamračím se. Co si o sobě myslí?! Vypnu hudbu a kouknu na něj. "Klidně si jí vem. Já si to nechám v kufru," pokrčím rameny. Musím být klidný! Nesmí nic poznat. "Proč nemůžu být třeba se Sehunem nebo s Taem nebo jak se vůbec jmenujou?" kouku na něj. Nedokážu být s ním v jedné místnosti. Potřebuju za klukama. "Omluv mě. Musím si jít něco zařídit," pousměju se a rychle vypálím z pokoje až nabourám do Taa. Oba spadnem na zem. "Omlouvám se!" usměji se.
"To nic Tao… zvednu ho." Zasměju se, přejdu k němu a za ruku ho vytáhnu. "Zrovna říkal, že si něco zapomněl u kluků, tak si pro to musí dojít." Usměju se na Taa jak jsem zvyklí a škubnu tím prckem k sobě. Tao jen kývne a já se dál usmívám, počkám až zaleze a zase to škvrně odtáhnu do pokoje, a zavřu za námi. "Bojíš se mě?" Nahnu hlavu na bok a prohlédnu si ho. Na hrudník mu připlácnu ty sluchátka, a tajně doufám, že si všimne mých dlouhých prstů. Něčeho čím se můžu pyšnit nad všemi. "Proč bys utíkal za těma tvýma klukama? Můžeme se seznámit…" Potutelně se usměje a dál si jej prohlíží. Je roztomilý… takový, přesně na hraní.
Zmateně se rozhlídnu, když jsem zase v pokoji. Povzdychnu si a vezmu si sluchátka. "Pravda je, že mě děsíš a to dost," zečervená a sedne si na svojí postel. "Potřebuji za nima, abychom se dohodly… kvůli zkouškám," zamumlám. Ruce si dám mezi stehna. Proč se na mě tak dívá? Jako by mě chtěl sníst, oklepu se. "Můžu jít?" koukne mu do očí. Má je tak nádherné, pomyslí si. Rychle uhnu pohledem s rudými tvářemi.
"Nemůžeš." Zavrtím hlavou. "Nikam, budeš tu sedět semnou a povídat si… zkoušky máme všichni na stejnou hodinu. To ti neřekli?" Prohlížím si ho, nakonec se zvednu a sednu k němu. Rád bych se ho dotýkal a tak, mu zcela kamarádsky položím ruku na stehno a pohladím ho. "Povíš mi o sobě něco dobrovolně, nebo to z tebe mám vydolovat mučením?" Zasměje se a dál ho pozoruju, jak se mění jeho pohled a těká očima. Je nádherný. Hned bych ho… Sám pro sebe se usměju. Přesně to bych mu provedl, mučil ho… a pak, možná bych si ho i podepsal…
"Um… ale potřebuju si domluvit něco s JongUpiem… A to se netíká zkoušek," zadívám se na zem. Překvapeně koukám po jeho ruce, jak to, že se u toho nečervená?! "Žádné mučení…Nevím co bych měl říct," zašeptám tiše. "Prosím…Vážně k němu potřebuju," kouknu na něj s prosbou. Nasadím výraz smutného štěněte. To vždy platí, poupravím si masku. "Navíc si budeš moc promluvit s klukama co máš vedle," ukážu rukou na protější zeď.
"Mluvím s nimi každý den, s tebou ne, tak neutíkej." Pousměju se mile a když si všimnu toho jeho výrazu,… to snad ne, jestli ho tu teď nepovalím do peřin a neznásilním… tiše vzdychnu. "Jsi panic?" Sleduju ho a vyptávám se, je mi fuk jak to zní, musím si ho hezky připravit. "Těhle pár dní si tu spolu užijem, hm?" Usměju se na něj a malinko se k němu nakloním, chvíli si ho prohlížím. "Máš úžasný oči…" podotknu, vezmu tu jeho masku a stáhnu jí. "A ještě lepší pusu…" Vydechnu zaujatě a prsty, mu přejedu po rtech. "Škoda že jste pod Týskem… to bychom spolu mohli trávit každou chvíli kdyby jste byli pod SM…" Usmívám se.
Okamžitě zrudnu. "N-Nejsem," zašeptám, ani nevím proč mu to říkám ale přijde mi to lepší. Co kdyby mi něco udělal. "J-Jsem rád, že jsme pod TS…Mám je rád," šeptám tiše. Sednu si blíž ke zdi. "M-Můžu jít?" rychle se zvednu a odběhnu do vedlejšího pokoje. "Zkovejte mě," řeknu prosícím pohledem. "Pojď ke mně," řekl mi Sehun. Stáhl si mě k sobě do náruče. "Neboj, když tě budu objímat tak ti neublíží," zasměje se. Nejistě jsem kývl.
"Náš Sehunnie si hraje na rytíře…" Zasměju se a sednu si k Taovi. "Viď medvídku?" Plácnu ho po zadku, a počkám až se otočí abych ho mohl spokojeně políbit… Nakonec se na něj zadívám. "Jaké vztahy máte, v té vaší skupině?" Sleduji ho a cuchá to medvídě co se o mě opírá… když uslyším vrznutí dveří zadívám se tam a když vejde Kris, skoro Taa odstrčím. "Leader…" Usměju se a ten jen kývne na pozdrav a mrkne na Zela. "Kdyby ti někdo z nich něco dělal… stačí mi to říct, a trestu se nevhnou." Mile se na tebe usměje a koukne na mě. "A ty Kaii… musím s tebou pak probrat kroky, takové to… no to tvoje s nohama..." Naznačí co myslí a usměje se. Nakonec natáhne ruku k Taovi a ten se jí poslušně chytne, a odejde zase spolu s ním. "Za chvíli na ně vlítnou ze spodního patra za narušování klidu…" Zasměje se.
"Jaký máme vztahy?" zopakuju po něm otázku a natočím hlavu na stranu. "No…Dae hodí s Jaem. Bang s Himem…Mno a po mě jede JongUpie," usměji se a víc se zavrtím v Sehunovím objetím. "Děkuji," zašeptám mu do ucha. "Ale už musím jít za Upiem. Mějte se," zamávám jim a rychle vystartuje z pokoje. Vletí do protějšího, kde vrazí do Upa.
Zírá na Sehuna. "Je sexy co? Docela bych si ho dal…" Zasměje se a olízne si rty. Pak se zvedne a sleze si k němu na postel. "Sázka, dneska ho dostanu, po tréninku… dáme společnou sprchu a pak mu ukážu že patří mě.." Zasměju se a Sehun kývne, potřeseme si rukama a já se zase zvednu. "Jdu kouknout na net co má rád…" Směju se.
"Upie!" řeknu a skočím na něj. "Máš štěstí, že se opírám o zeď," zasměje se a dovede mě do pokoje. "Upie? Co kdybychom šli ven do parku si zatancovat?" sednu si k němu na postel a ostatních si nevšímám. "Um…Dobře, jen si vezmu lepší kalhoty," zasměje se. "Vem si tyhle," hodím po něm kalhoty co měl na posteli. Přede mnou se převlíkl, trochu jsem zčervenal. "Pojď se mnou. Musím si vzít něco lepší. V tomhle udělám pár kroků a ty kalhoty se mi roztrhnou," zasměju se. Čapnu ho za ruku a letím k sobě do pokoje, kde najdu Kaie s notebookem. "Jsi sedni. Mám si vzít skate?" zeptám se ho, když se přehrabuju v kufru, který jsem vytáhl. "Nemusíš," zasměje se a silně mě flákne přes zadek. "Hej za co?!" křiknu na něj s úsměvem.
Zamračím se, co si to ten idiot dovoluje?! Vstanu z postele a chytnu ho za ruku. "Tohle si dělej mimo mé oči, do té doby se pakuj z mého, pokoje!" Vrčím na něj a drtím jeho ruku ve své, chvíli na mě překvapeně zírá, ale pak mu to dojde, nahne se k mému uchu a slyším jak šeptá "Nechci ho… jen je sranda ho provokovat, chceš ho ošukat? Víš že je panic? Ti jsou nejlepší, hm?" Láká mě… "Mile rád ti ho nechám, já nechávám lidi šukat mě…" usměje se na mě a odtáhne. Chvíli na něj nevěřícně civím, ale pak mi dojde význam jeho slov, takhle to myslel… Otočím se na Zela a s povytaženým obočím si ho prohlédnu. Je roztomilý, má pravdu. "Večer to zkus, když se koupe nezamyká se…" Zašeptá mi do ucha, to už vidím úplně černě… já ho prostě dostanu. Otočím se na něj, a kývnu, snad nelže.
"Upie! Jdeme!" zavelím s úsměvem. Chytnu ho za ruku. "Nevím jestli se dneska vrátím…," usměju se s červenými tvářemi. "Doufám, že se tady vyznáš," kouknu na Upa. "Nemusíš se bát. Mám lepší smysl orientace než ty," mrkne na mě. Přiblíží se ke mně a políbí mě. Ztuhle mu koukám do očí. "Tak pojď, než nás načape Bang," zasměje se a vyběhne z pokoje. "JongUpe já tě zabiju!" křiknu a rozběhnu se za ním.Jak mile ho doběhnu tak mu skočím na záda. "Co to bylo?!" křiknu mu do ucha.
Chvíli sedím a zírám na místo odkud ten malý, sladký andílek odešel. To snad není pravda. Ta malá kurvička… Naštvaně kopnu do postele až nakřupnu její opěrátko. Odfrkne si protočí oči. Ale jsem si na sto procent jistý, že ho ten kluk přivede zpět. Podle toho jak se chová není na kluky a ten malej hajzlík se mu nelíbí…
"No co, ještě mi řekni, že se ti to nelíbilo," zasměje se. "Blbe," otituluju ho. "Hele co kdyby se vzal Kai s námi…Přece jen on je taky dobrý tanečník ne? Mohl by nás něco přiučit a mi zase jeho? To by šlo ne?" otočím na sebe Upa. "Tak pro něj jdi. Počkám tady na tebe," mrkl na mě. Kývnu na souhlas. Rozběhnu se do pokoje. "Um…Kaii? Necheš jít s námi? Třeba by jsi nás něco přiučil a mi zase tebe…Co ty na to?" zeptám se tiše s rudými tvářemi.
"A co za to? Hm?" Opáčím už klidně a zvednu se z postele spolu s knížkou, zahodím ji na postel a prohlédnu si ho. "Lhal jsi mi, hm? Dozvěděl jsem se že v tobě ještě nikdo nebyl…" Pousměju se a přejdu k němu, abych ho mohl pohladit po tváři, chytit za bradu a svými rty se mohl otřít o jeho. "Zlobíš… hodně, a teď ještě chceš, abych tě něco učil? Víš, že moje triky jsou placené?" Prohlížím si ho a hladím po té krásné bradičce. "Tak co mi dáš výměnou za hodinu tam venku, s tebou a tvým kamarádem?"
"Heh?!" zrudnu. "A-Ale já jsem nekecal…Jen o tom kluci nevědí…,"uhnu pohledem na zem. Spokojeně přivřu oči, když se dotkne rtama mích rtů. "S-Spal jsem s K-Krisem," zavřu oči jako by mi měl něco udělat. "Je-Jestli nechceš tak nemusíš jít…," nevím co mě to popadlo ale objal jsem ho okolo pasu. Tak nádherně voněl. "Vážně nechceš j-jít?" normálně bych tohle neřekl…ale asi by mi bylo smutno…
Pousměje. "Seš taková malá kurvičky…" Hladím ho po bocích. "Ale pořád jsi mi neřekl co mi dáš když půjdu…" Pousměju se a zatahám ho za kalhoty. "A neříkej mi že si šukal s Krisem… to nejde, Kris spí jenom s Taem, navíc se včera teprve vrátili z Číny… celou dobu byli tam.." Pohladím ho po vláscích. "Za tohle, bych tě tu měl teď ohnout… a pořádně tě potrestat…" Sleduje ho. "Tak co? Nabídneš se mi dneska večer? Třeba ve vaně?" Šeptá mu do ouška a prsty přejíždí přes zadek, na kterém jsou ta zatracené kalhoty.
"Kurva nejsem," řeknu ublíženě. To bolelo. Prudce ho od sebe odstrčím. "Ty se myslíš, že jsem kurva?" koukne na něj se skelníma očima. "Radši odpověď nechci znát…Měj se," řeknu tiše. Vyběhnu z pokoje. Zastavím před dveřmi číslo 312. Rychle tam vejdu bez zaklepání, protože ta mnou vyběhl. "Leadeře?" křiknu a vejdu do pokoje. "Copak?" otočí se na mě Bang. Seděl tam ještě s Krisem a Chanem. "Nechci tam spát," rozběhnu se k nim. Vlezu si k Himchanovi do náruče. On pro naší skupinu něco jako mamka, okamžitě se rozbrečím. "Brzo sem přijde důvod, proč tam nemůžu spát," zamumlám do Chanova trička.
Chvíli se za ním koukám. Tak jsem to přece nemyslel. Protočím oči. Vrátí se, manažer by jim to nedovolil. Sednu si na postel a znovu se začtu, chvíli přemýšlím, chvíli čtu. Nevím co víc bych mohl udělat, já za ním nepůjdu. Chtěl jsem jen jeho tělo, víc nic.
"Víš co, půjdu s tebou do pokoje, ju?" řekl Chan a už se semnou zvedal. "Omlouvám se, že jsem vyrušil," ukloním se slušně zbytku a jdu za Chanem. "Co se stalo?" objal mě okolo ramen. "Um…To je jedno, když tam se mnou budu, než usnu," kouknu na něj s prosbou. Kývl na souhlas a vešli jsme do pokoje, kde seděl Kai a četl. "Za jak dlouho odjedeme pryč?" zatáhnu ho k sobě na postel. "To kdybych věděl. Potřebujeme se soustředit na album a oni nás pošlou sem," směje se. "Kolik ti vůbec je?" zeptá se Kaie.
Zvednu k němu oči. "Devatenáct." Odpovím prostě a dál si čtu. Nepotřebuju se svěřovat tomuhle… individuu, navíc ta malá kurvičko mě tak dostala, že se mi teď voják staví do pozoru. Fajn, půjdu si dát sprchu, sáhnu do skříně, kam jsem si vybalil pro ručník a vytáhnu jeden. Ještě kartáček a gel na mytí s šamponem a už odcházím do koupelny kde za sebou zavřu, ale nezamknu… položím věci na umývadlo a vlezu si do sprchy.
"Už půjdu. Dohodly jsme se na něčem s Gukem," mrkl na mě. "Okey," rychle jsem se převlíkl do pyžama a objal ho. "Popřej Gukovi dobrou noc…dřív než začnete dělat tam to," zasměju se. "Neštvi nebo si tě vezmu a budeme tě mučit," zasměje se a dá mi pusu na čelo. "Hezky se vyspi." "Jo…Ty taky," zamumlal jsem z postele a rukou mu naznačil, aby šel. Spokojeně jsem zavřel oči. No co, vykoupu se ráno. Pomalu jsem upadal do říše spánku.

Dám si rychlou sprchu a pak s ručníkem kolem pasu se vrátím do pokoje. Je nádherný, když spí. Povzdychnu si, kleknu si k němu a něžně ho políbím na jeho rty. Jsou to dokonalé rty… Ještě párkrát se o ně o třu než se zvednu a přejdu k posteli, aniž bych se oblékl, zalezu si pod deku, odložím ručník a zavřu oči. Po té cestě jsem vyčerpaný tak hned usnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 6. srpna 2013 v 16:03 | Reagovat

páni zelinko je úžastný a Kai no 8-O odvážne ale fakt super pecka naozaj vydarené a inač na mojom blogu sa koná triedenie sb dúfam že sa zapíšeš http://yunho.blog.cz/1308/oznam-pre-sb-kona-sa-triedenie

2 Kila-chan a nebo Ki-chan Kila-chan a nebo Ki-chan | Web | 6. srpna 2013 v 16:42 | Reagovat

[1]: Hihi XD

3 Kang Soo Mi *3* =33 x__X Kang Soo Mi *3* =33 x__X | Web | 17. srpna 2013 v 19:45 | Reagovat

Aigo Kai/Zelo ?? OMono o____O *tupě zírá na obrazovku jak paboo* wow nikdy mě ještě  nenapadlo párovat Kaie a Zela,ale tohle je úplně woow =33 úžasnýýý pár *3* klidně by jste takhle mohli psát častěji muhu =DD já nejsem proti =DD vůůůůůbec =DDD *3*

4 Kila-chan a nebo Ki-chan Kila-chan a nebo Ki-chan | Web | 17. srpna 2013 v 19:48 | Reagovat

[3]: Ani nevím jak mě to napadlo :3 Ale líbí se mi to a jsem ráda, že se to líbí i vám a že mi pomáhá Jarča :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama