Láska na výletě - část. 2.

18. srpna 2013 v 1:22 | Kilary |  Láska na výletě
Tak jsem tu zase s dalším dílem Láska na výletě. U vnitř je menší překvapení :3 ...Barvy jsou jako předtím.
Modrá, je Zelo za kterého píšu já
Červená je Kai za kterého píše Jarča ♥Ráno mě vzbudí otravní zvuk mobilu. Proč zvoní, když jsem si nenastavoval budík. Kouknu na mobil. Aish co chce. "Ano Jae? Chci spát," zamumlá do telefonu. "Opovaž se! Vstávej," směje se do telefonu. "Aish…Ticho…Dobrou," zahodím mobil na druhý konec pokoje a znovu usnu.
Já už jsem dávno vzhůru a pobaveně ho sleduju, v mém klíně je chumáč deky, jinak jsem stále nahý~ nemám důvod se zakrývat. "Hej ty!" Hodím po něm už suchý ručník ze včera "Koukej se probrat, buší ti tu někdo na dveře! A já otevřít nejdu, pokud nechceš, abys měl skupinu, plnou lidí, kteří mě chtějí." Sleduje ho. Každý kdo by ho viděl, by si jistě rád "vrznul". "Tak se koukej zvednout a neser mě, nebo se zvednu já, a tu tvojí zalepenou díru do prdele i prorvu!"
Jeho hlas mě probudí na tolik až spadnu na zem. Zavrčím na něj a pomalu se došourám ke dveřím. Je mi úplně jedno, že nemám tričko. Otráveně otevřu. "Co je?" kouknu na naštvaného Jaeho. "Řekl jsem ti okamžitě vstát do toho mobilu," křikl na mě a táhl k posteli, kde si sedl. "Převleč se za chvilku nám začíná zkouška…," řekne už klidně. Otočí se na Kaie a pohrdavě ho sjede pohledem. Musím se tomu zasmát.
"Snad si nečekal, že ti otevřu…" Odfrknu si a zavrtím hlavou. To jsou fakt divní lidé. Znovu zavrtím hlavou a vstanu, je mi fuk, že jsem úplně nahý, spustím deku a natáhnu se pro trenky, které si nakonec nandám, když do pokoje vpochoduje i Tao, který si zrovna unaveně protírá očka pod kterými má kruhy pousměju se. "Copak se děje pane Pando?" Jen ospalo vzdychne a koukne na mě. "Bolí mě zadeček Kai… Kris je moc zlý…" Fňukne a obejme mě, tiše se pousměju a pohladím ho po zádech. "Zlatíčko, celou noc?" Ptám se něžně a hladím ho, vidím jak se mu do oček hrnou slzy… zamračím se. "Zabiju ho Pandičko, hm? Nenechám ho ubližovat ti, ano?" Hladím jej po zádech a tisknu k sobě, cítím na sobě pohledy těch dvou. "Neboj… vykašlem se na zkoušku, musíš ležet zlato…" Šeptám mu do ouška, když ho beru do náruče a pokládám na postel.
Do očí se mi nahrnou slzy. "Zelo? Pojď půjdeme nebo tě Bangie přetrhne," řekne s úsměvem. "Um…Možná by to bylo v tuhle chvíli lepší," zamumlám. Vytáhnu si svůj skate a jedu napřed. "Ty ho miluješ viď?" zeptal se mě YoungJae ještě v pokoji, takže to slyšeli. Kurnik! Přikývnu ale tak aby mě neviděl. "Co kdybys k nám večer přišel? Budeme si dívat na filmy," zeptal se mě nadšeně YoungJae. Přikývl jsem mu na souhlas. Aspoň bude nějaké odreagování. Šťastně se usmál a dál jsme pokračovali v cestě.
Opatrně Taa uložím do postele, je mi ho tolik líto. Vůbec nechápu proč mu to kris dělá… vždy si ho bere celou noc, sám, spolu s vibrátorem… rve do jeho těla tolik dokud tomu medvídkovi nezačne téct krev. Zavřu oči a naštvaně vydechnu. "Pandičko, bude to v pořádku ano? Prohodíme si s tím malým pokoje, budeš spát tady u mě, a ten hajzl už se tě nedotkne…" Šeptám tiše a občas ho jen lehce políbím na čelo, stále pláče a celý se třese. Musí to tolik bolet… "Pomůžu ti, uvidíš,… všichni ti pomůžou… Už mu nevěř, je špatný… podívej se co dělá!" Opřu se čelem o jeho, cítím jak se třese…. Nakonec mě ale překvapí jeho hlas "Kai… tobě… tobě se ten kluk… líbí?" Šeptá tichounce, podívám se na něj. "Měl by se mi líbit?" Optám se a znovu ho políbím na čelo, zakývá hlavou v souhlas a já zamrkám. "Tak se mi líbí…" Pousměju se, i když vím, že je to pravda.
"Kde jste byly tak dlouho?!" sjel nás Bang. "Promiň…Moje chyba," pousměji se. Něco zavrčí a pustíme se do práce. Před pódiem si sedli pár členů exo a zbytek. Zrovna jsme zkoušeli Warriora. Nějak jsem neodhadl vzdálenost, při skoku. Skončil jsem pod podiem na zádech. "Jsi v pohodě?" skočil ke mně Bang. "Bolí mě hlava a záda," sednu. To nebyl dobrý nápad, protože se mi zatočil celí svět. "Kluci vezmu ho na pokoj. Zatím si to projeďte bez nás," rozkázal jim. Podepřel mě okolo pasu a táhl do hotelu. "Na co jsi myslel?" koukne na mě ustaraně Bang. "Na Kaie,"přiznám barvu. Ani se nenadám a už jsme blízko pokoje. "Jsi to projedu v pokoji abych to měl v hlavě," usměji se na něj, když jsme vešli do pokoje.
Stále se skláním nad Taem a hladím ho po čele, už skoro spí, ale hned jak uslyší cvaknutí dveří, jeho tělo se zase napne. Tolik se Krise bojí~ podívám se na příchozí a pak zase na něj. "Donesu ti něco k pití, vydrž minutku, zlato…" Pohladím ho po čele, oči má zavřené, rty pootevřená a třese se v mé posteli… na ty dva vůbec nereaguju, až když se vracím kouknu na toho prcka. "Potřebuju, abys od teď spal vedle, aby Tao mohl být tady." Řeknu prostě, ani se na něj nepodívám… nemám důvod, jistě se rád spakuje a vypadne. Skleničku položím na noční stolek a políbím Taa na čelo,… "Už to bude dobrý, nic tě bolet nebude…" Hladím ho a doufám že ho to aspoň malinko uklidní.
"Zelo lehni si," poručí mi Bang, "Musím se ti podívat na záda." Lehnu si na břiho. "Nic mi není! Jen jsem si málem vyrazil dech," kouknu na něj. "Neodmlouvej! Nesmí se ti nic stát. Um máš to pěkně rudý…,"zamumlá. "Co se stalo?" zeptal se nás Tao. "Nic vážného," pokusím se úsměv. Tím si akorát vysloužím pohlavek. "Bylo by mi milejší, kdybys se třeba porval ale spadnout z podia? Bože!" křikne na štvaně Bang. "Omlouvám se…Já si nevšiml, že to podium končí," odstrčím Banga od sebe. "Hej hej," zamračí se. Tao se na nás jen překvapeně kouká. "Musím ti ukázat jeden krok a když ho vydržím tak budu s vámi dal pokračovat," řeknu s úsměvem. Ani si nevšimnu, že se Kai vrátil. Hodím se na záda a začnu poskakovat (myslím tu část jak má ve One Shot). Přitom nakopnu postel. "Do prdele!" křiknu podrážděně a mnu si nohu.
Je to debil, nemám co dodat. Chvíli na něj zírám jak na blázna a pak jen zavrtím hlavou, dobře… "Tao, budeme hajat vedle…" Řeknu nakonec v tohle kraválu by spát nemohl, zamračím se na ty dva a Taa opatrně vezmu do náruče, slyším jak kňučí když ho beru z postele. Asi to vážně moc bolí. Chvíli jej nesu, než ho odnesu vedle, nakonec mu donesu i vodu a chvíli tam s ním sedím... než usne. Pak se k nim vrátím. "Ztište to prosím… má toho za sebou dost." Vysvětlím tiše a zavřu dveře pokoje.
Smutně kouknu na dveře. "Zelie musím za klukama," pohladí mě ve vlasech. Kývnu na souhlas, jakmile Bang odešel tak přišel Sehun. Opíral jsem se o zeď abych si zhladil záda, kývnutím jsem ho pozdravil a zavřel oči. Po chvilce jsem cítil na mém stehnu dotek. Zděšeně se kouknu na Sehuna. "C-Co potřebuješ?" snažím se splynout se zdí. "Um…Tebe," přejede mi rukou po hrudi. Rukou mě chytne za obě zápěstí a prudce mi je přirazil ke zdi.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kang Soo Mi *3* =33 x__X Kang Soo Mi *3* =33 x__X | Web | 18. srpna 2013 v 13:03 | Reagovat

Uhuuuu *3* =33 aigu že bude pokráčko že bude pokračkoo ?? *3* =33 *puppy očka* =DD x___X

2 Kila-chan a nebo Ki-chan Kila-chan a nebo Ki-chan | Web | 18. srpna 2013 v 13:58 | Reagovat

[1]: Bude bude! Neboj ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama