Láska na výletě - část. 3.

21. srpna 2013 v 15:28 | Kilary |  Láska na výletě
Tak, celkem brzo vám sem dám další díl ale jen proto, že cás mám ráda! :3
Modrá je Zelo a červená je Kai ♥Užijte si to ;)
Smutně kouknu na dveře. "Zelie musím za klukama," pohladí mě ve vlasech. Kývnu na souhlas, jakmile Bang odešel tak přišel Sehun. Opíral jsem se o zeď abych si zhladil záda, kývnutím jsem ho pozdravil a zavřel oči. Po chvilce jsem cítil na mém stehnu dotek. Zděšeně se kouknu na Sehuna. "C-Co potřebuješ?" snažím se splynout se zdí. "Um…Tebe," přejede mi rukou po hrudi. Rukou mě chytne za obě zápěstí a prudce mi je přirazil ke zdi. "Užijeme si maknae," ušklíbne se a přisaje se mi tvrdě na rty. Snažil jsem se bránit, nakonec se mi ho podařilo kopnout do břicha. "Tos neměl," zavrčel a vrazil mi facku. Z očích mi začali stékat slzy. "Chtěl jsem být hodný, ale ty si to nezasloužíš," ušklíbne se a silně mě kousne do krku. Bolestně zasténám.
Slyším od vedle nějaký zvuky, zamračím se… Zvednu se a otevřu dveře. "Kurva já říkal ti-" zarazím se, když vidím toho kloučka, jak jej drží Sehun. No to snad~ "Sehune!" Zavrčím, to že Kris si po nocích bere Taa, i když on to nechce, a ještě tak tvrdě bych překousl, ale to že někdo sahá na něco, co patří mě… Počkám až se Sehun pootočí a uštědřím mu pěstí do hrudi, maknae jen zavrávorá a složí se k zemi… vida, bránit pandy se vyplatí. Kouknu na své kluby, kterou jsou nyní rudé, a natékají… bolí to, ale hned přejdu k němu. "Jsi v pořádku?"
Zrychleně oddychuju, a koukám někam před sebe. Přitáhnu si rychle nohy k sobě a hlasitě se rozpláču. "Proč? Co jsem provedl…?" tiše šeptám. Až potom si všimnu Kai, přede mnou. Rychle si utřu slzy a pokusím se dělat, že nic. Pokusím se zvedou pomocí zdi, ale bolestně zaúpím. Ty záda dost bolí. "O-Omlouvám se…Nechtěl jsem vás vy-vyrušit…" zašeptám a rychle zapadnu do koupelny. Ani se neobtěžuji zamknout, jak jsem ho zatím poznal, tak nepřijde. Proč ho musím milovat ještě víc…Když má zájem o toho kluka z Číny… pomyslím si trpce.
Nechápavě zamrkám, chvíli si to nechávám procházet hlavou a nakonec mi to dojde. On… pousměju se a zaklepu na dveře koupelny, na pozvání ale nečekám a vejdu. Zavřu za sebou a kouknu na něj. "Jsi v pohodě? Já… nevěřil bych, že tohle udělá…"Naznačím směrem k vedlejší místnosti kde leží nejspíš ještě, pochroumanej Sehun. "On… nevypadal, že by tě chtěl."Zavrtím hlavou. "Já myslel, no… že tu něco děláte s tím vaším leaderem… tak se vám šel říct… protože Tao potřebuje odpočinek… teď když… no… Když se k němu takhle Kris chová, musíme ho chránit… je pro něj dost nebezpečný…" Vysvětluju "Minulý výlet skončil tak, že Taovi při sexu zlomil ruku…" Vysvětluju… "Ale že by tohle dělal Sehun to sem si nemyslel.." Vydechnu a opřu se vedle něj. "Vážně jsi okej? Já jen… víš… spadl jsi z pódia?" Zavrtím hlavou.
Kouknu na něj s uslznýma očima. Vlezu mu do náruče a obejmu ho okolo krku. "Bangie…Musel jít za klukama, aby se neulili, protože je nebezpečné je tam nechat bez dozoru…Chan se k nim většinou ještě přidá," šeptám tiše do jeho krku. "To spadnutí nic není… měl jsem horší úrazy," chytnu se rukou za krk. Pekelně bolí, snad ještě víc než ty záda. Za jeho krkem si promnu zápěstí. "Vážně…jsem vás nechtěl…vyrušit," zase se mi oči zalijí slzami. Kouknu mu do očí, ale hned uhnu pohledem. Slyším za dveřmi Sehuna, který nadává. Vleze do koupelny k nám. "Zmetku," zamračí se na Kaie. Natáhne se ke mně a vyškubne mě z jeho náruče.
"Pusť ho." Zareaguji prostě, ale nesnažím se mu ho nijak sebrat. "Víš, že když zavolám Krisovi, dobře z toho nevyvázneš. Pamatuješ co tobě a Luhanovi provedl posledně, hm?" Vím moc dobře, že Kris na něj platí, a proto hned jak si to uvědomí, strčí ho na zem. Hned k němu přejdu a vezmu ho do náruče a zadívám se na Huna… "Bude lepší, když tě prohodí s Chenem…" Kývnu na něj "Jdi si pro věci…" Chvíli mě sleduje, ale pak zavrtí hlavou a vydá se pryč. "Už je to dobrý… ten už ti dá pokoj…" Uklidňuju ho tiše. "Ochráním vás oba…" Usměju se na něj a vtisknu mu něžný polibek do vlásků.
Obejmu ho. "Proč nemůžeme být normálně rozdělení? Nic by se nestalo… Byl bych s Upie, který by mi pomohl…," zase se rozbrečím. "Nenávidím se, ale přitom tě miluju," zamumlám sotva slyšitelně do jeho krku. Pochybuju, že mě slyšel. "Co na mě vidí?" kouknu na něj. Pustím ho a zvednu se. Zamotá se mi hlava, kvůli tomu pádu takže se musím chytnout umyvadla. "M-Měl by jsi jít z-za ním," řeknu. Sednu si do kouta u postele, další slzy stékají po mé tváři. Natáhnu se pro mobil, kde mám jako tapetu nastavenou Kaiovu fotku. Jeho asi nikdy mít nebudu, je tak dokonalí a sexy…A asi je zadanej. Posmutním.
Tiše si povzdychnu, ten kluk je asi hodně zmetaný… "Možná… možná to nemyslel vážně." Povím a zadívám se na jeho ruce, sedl jsem si k němu… "Nepůjdu za Taem, teď spí tak je v klidu… ani nechápu, kdy jsme se začali tak potřebovat…" Usměju se a začnu si to celé přehrávat… "Je to vlastně, už docela dlouho… možná, půl roku? Jo… půl roku, to bylo poprvé co ho Kris… no, znásilnil… Nikomu to nepoví, protože se bojí, že by mu nevěřili,… vlastně by nevěřili nikomu ani, kdyby mu to nás, zbylých deset potvrdilo~ ale jeho to pokaždé tolik bolí a je tak unavený… když se to stalo poprvé, sám sem mu to nevěřil… ale když pak u jídla radši stál, nebo v autě seděl namáčklý na Chenovi a Xiuminovi, jen aby nemusel sedět u Krise, došlo to všem… Ale Kris si nedá říct, bere si co je jeho… a Tao mu slíbil, že bude vždycky pro jen jeho… ale to nevěděl, v co se to zvrhne…" Vysvětluju. "A teď už si to Kris neodpustí ani na výletech… tenkrát jak mu zlomil ruku… Pandu to hrozně vzalo, a od té doby, já Chen a Xiumin se o něj staráme, kdykoliv se tohle stane… není to tak, že bych ho… no… miloval, miluju ale jako by byl můj mladší bráška, co potřebuje pomoct, chápeš?" Podívám se na něj a propletu si s ním prsty, pak si všimnu toho zápěstí… "Pro boha… vždyť…" Vykulím oči a přejedu po něm prsty, počkej tu, ošetřím to, hm?" Pousměju se na něj povzbudivě, rty se skloním k jeho ruce a něžně políbím modřinu od Sehuna… tohle si ještě odnese, nebude sahat na to, co patří mě.
"P-Proč mi to všechno říkáš?" kouknu na něj smutným pohledem. Mobil skovám pod polštář. Trochu syknu, když mi přede po zápěstí. "Nechápu… jak se všechno může podělat za jeden den," řeknu tiše. Dívám se na něj, jak mi ošetřuje zápěstí. "To nic není," snažím si skovat zápěstí, před jeho pohledem. "Kaii? Neodpověděl jsi, jak jsi se dozvěděl, že jsem spadl z podia," strčím do něj, aby spadl na záda. Vlezu si k němu do náruče, ale tentokrát se už nerozbrečím. "Jestli se to dozví Bangie, tak to Sehun nepřežije," zašeptám do jeho hrudi.
Musím se pousmát, to malý kotě je vážně přítulný. Opatrně ho začnu hladit po zádech a občas ho políbím do vlasů. "Co jsi to chtěl vědět?" Koukám na něj a dál ho hladím. Sám přemýšlím, proč mu to říkám, vlastně mu docela věřím… což je divné. "Myslíš, to… co na tobě vidím?" optám se nejistě a víc ho k sobě přitisknu. "Všechno, jsi krásný, roztomilý a přitom ochromě děsivý najednou… ani nevíš, jak moc sem si toho o tobě zjistil přes internet…" Uchechtnu se, to o tom že bych si ho nejraději nechal pro sebe, a nikomu nikdy nedal radši pomlčím.
Pousměju se. "Chtěl jsem vědět, jak jsi se dozvěděl, že jsem spadl. Když to říkal Bang tak si tu nebyl," podrbu se nervózně ve vlasech. "A co jsi se všechno dozvěděl? Občas tam bývají ptákoviny, třeba jako, že…teď mě nic nenapadá. Omlouvám se jak jsem byl hlučnej ale musel jsem Bangiemu ukázat nový krok, který jsem se naučil a mohl by se hodit. Jenže…jsem omylem nakopnul blbou postel," ošklivě se na ní podívám. Zavrním vždy, když mě políbí do vlasů. Cítím se tak šťastně…Jenže to asi nepotrvá dlouho. "Jaká je vůbec ta vaše společnost?"
"Normální, jako každá… Akorát manažeři vytváří fámy, aby odháněli nové, netalentované lidi." Pokrčím rameny a zasměju se. "A slyšel jsem vás… zdi nejsou zase tak tenký." Pousměju se a chytnu ho za bradičku. "Můžu… ochutnat tvé rty?" optám se s vážným pohledem, a čeká na odpověď.
"Ale prý si nemůžete psát texty. Nevím jestli by to Bangie vydržel," usmívám se. "Kurnik…Ty zdi by měli dělat tlustší, nebo by jsi se dozvěděl něco co bych nechtěl," usměju se mile na něj. Při poslední otázce zrudnu jako rajče. Pohledem tikám po něm a po pokoji. "P-Proč mě chceš po-políbit?"
"Nechci tě políbit, chci ochutnat…" Opáčím prostě a dál ho sleduju. Chvíli ještě počkám, ale nakonec ho vezme opatrně za bradu, zvrátím mu hlavičku a přitisknu své rty na jeho… pohnu jimi proti nim, a vydechnu, chutná líp než vypadá… "Tak sladké…" Usměju se a odtáhnu. "Texty si sami nepíšeme, psát můžeme, ale musí je schválit manažer a ředitel SM…"
S rudými tvářemi sleduju Kaie. "Sladké budou asi… od té čokolády," zamyslím se. Ani nevím, co plácám za nesmysly. "Mno…Nevím jestli by Bangoví texty schválily, občas se hádá kvůli tomu s naším manažérem, prý, že nejsou dobrý, ale pak jsou nejlepší," zasměju se, "Ani nevím jestli by jsme tam zapadly…Máme takový jiní styl, než vy." Sednu si na jeho klín a natáhnu se pro mobil abych se podíval kolik je. "Zkouška skončila…Asi brzo přijdou kluci," kouknu na něj a skovám mobil do kapsy.
"Mě se vaše texty líbí, jsou takový… originální." Usměju se na něj a znovu ho políbím do vlasů. "Asi bychom… se měli trochu oddělit." Připomenu tiše, kluci opravdu brzy přijdou, vyptávat se co se stalo a v čele bude jistě Kris. Zavrčím a pomalu se posadím i s ním. "Už je to lepší?" Optám se, ale nečekám až promluví a přitisknu se znovu k jeho rtům, chvíli se s nimi mazlím v něžném polibku. "Krása…" vydechnu nakonec a pohladím ho.
"Vážně se ti líbejí?" nakloním hlavu na stranu. Zčervenám, když se přisaje k mím rtům, ale odtáhl se dřív, než jsem se stihl zapojit. Možná bych ho mohl políbit sám…nebo mu dát aspoň pusu. Nervozně se kousnu do rtu. Nahnu se k němu a dám mu rychlou pusu na tvář. Pousměju se a vylezu na postel. "Jestli nechceš, aby tě srazilo tornádo tak si vlez rychle na postel," řeknu s úsměvem, když slyším jejich hlasy.
Zvednu se a kývnu, "Půjdu zkontrolovat Taa, doufám že ještě spí." Pousměju se na něj, ještě ho rychle políbím na nosík a vydám se vedle, kde Tao stále spí. Oddychnu si a sednu k němu… je tak krásný a roztomilý, nechápu, jak mu to Kris může dělat…
"Zelo skovej nás," vlítne k nám do pokoje Jae. Ukážu na koupelnu. Kývne a rychle tam za ním vlítne Dae s Upiem a Chanem. Do pokoje přišel Bang s bejsbolkou. "Yonggukkie?" dojdu k němu a seberu mu pálku. "Kde je ten kluk?" koukne na mě.
Vylezu otráveně z pokoje, a hned jak si všimnu… bejsbolka? Couvnu. "Jste celkem nebezpeční." Zkonstatuju a opatrně je obejdu otevřu dveře do koupelny, docela dost, až zamáčknou Jaeho do zdi a ten zakňučí… nakouknu za roh dveří a zamrkám. "Co…tu děláš?" Zamrkám…
"Bang…Nasranej…Nebezpeční," vysvětlí JongUp třemi slova mi z koupelny. "Jaký?" zamrkám. Dojdu ke koupelně a otevřu. "Mám jí já, už můžete vylést," usměju se a ukážu pálku. "Ještě se mě ptej jakej," zavrčí, "Ten jak tě málem znásilnil nebýt tady toho," ukáže na Kaie. "J-Jak o tom víš?" kouknu na něj. "Nějakej Suho ho seřval. Jsem se zeptal o co go, když mi to řekl tak jsem mu tam málem vrazil," sevře dlaně v pěst. Dojdu k leaderovi a obejmu ho. "N-Nemusíš nic dělat… Nic se nestalo což je dobře ne?" nenápadně kouknu po Kaiovi.
Vlastně stalo… spokojeně se ušklíbnu, kdybych to kotě nezachránil, nebylo by teď moje… "Dal sem mu já…" Kouknu na Banga a pousměju se. "Ten medvěd vedle mě něco naučil…" Pousměju se znovu, tentokrát na Zela. Je tak krásný…
"Um…Dobře," zamumlal Bang a rozvalil se na Kaioví posteli. "Co záda maknae?" zeptal se mně JongUp. "Dobrý… jak odejdete tak si projedu nějaký kroky… Kluci? Mám hlad," kouknu po nich. Všichni se zasmáli i s Kaiem. "No aspoň, že je to vtipné," nafouknu tváře. "Půjdeme na jídlo. Jdeš taky Kaii?" otočil se na něj Chan.
Mrknu na to prtě. Stejně to všichni vědí… "A chce mě tam, někdo?" Pousměju se a přejdu k němu, abych ho objal… "Můžu jít s vámi na jídlo?" Zavrním mu do ouška, po očku je všechny pozorně sleduju. "Ale musí s námi jít Tao… nemůžu ho tu nechat, umřel by strachem, kdyby se tu objevil Kris…" Vysvětlím krátce.
Zrudnu, když se ke mně tak přiblíží. "Jestli myslíš tu pandu tak ne," zazubí se Bang. "Koní pusa," řeknu asi moc nahlas, když se na mě ošklivě podívá. Kluci se skáceli na zem smíchy. "Zelisko," dojde ke mně a začne mě lochtat, přičemž mu Kai pomáchá tím, že mě drží. "N-Ne! Nech mě!" začnu se různě svíjet a kroutit. "Yah! Chanie! Pomoc," křiknu s námahou.
Se smíchem mu ho přidržuju a pomáhám… ale nakonec ho nechám. "Myslím to vážně… díky za nabídku, ale pokud nesmí jít on, nemůžu ani já."Pokrčím omluvně rameny… Šel bych rád, ale tohle mu vážně nemůžu udělat… představa… ani ta představa že se mu stane něco horšího… Tiše vzdychnu a kousnu se do rtu. Buď půjdem oba, nebo ani jeden.
"Bangie, prosím ať jde i Tao," prosebně na něj kouknu a víc se opřu o Kaie. "Dobře," pousměje se a přitáhne si k sobě Chana. "Mám jít s tebou za Taem?" otočím se na něj.
"Dobrý, jenom ho proberu a půjdeme..." Usměju se na něj a kývnu, pak se pomalu rozejdu vedle do pokoje, abych ho probral, zrovna si sedá a roztomile protírá očka, tak si sednu k němu a obejmu ho."Jdeme s klukama z B.A.P na oběd, ju zlato?" Pousměju se na něj, a pomůžu mu vstát, jen si urovná vlasy a pomalu se s ním vydám ven.
"Kam jsi dal mojí bejsbolku?" zvedne se Bang z postele a protáhne se. "Skoval jsem jí. Akorát budeš děsit lidi. Jdeme!" zavelím s úsměvem a obuju se. Všichni něco zamumlali na souhlas. Zazubil jsem se na ně a vylezl z pokoje. "Ahoj Tao…Je ti líp?" dojdu k němu a nakloním hlavu na stranu.
Držím Taa za bok aby neupadl, přeci jen je na něm znát jak kulhá. Pousměju se když Tao souhlasně kývne směrem k Zelovi. "Co si dáme…?" Slyším jak se Tao Zela tiše ptá a usmívá se u toho, možná.. je šťastný? Pousměju se, a víc ho podepřu, když zakopne. "Co nějaké sushi?" Optám se.
"Jo sushi by šlo," souhlasil Jae nalepenej na Daem. Pokroutil jsem s úsměvem hlavou. "Nechceš pomoc?" dojde k němu Bang a podepře Taa z druhé strany. "Chane veď nás," zasměju se. Dojdu ke Kaiovi a jdu vedle něj. Musím se usmívat, ani nevím proč…No vlastně vím ale to je jedno.
Opatrně Taa chytím jen jednou rukou a druhou si přitulím Zela k sobě a dál jdu za Himchanem.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 exo-crazy-planet exo-crazy-planet | Web | 22. srpna 2013 v 14:22 | Reagovat

Wuhuuuu yeeey další část *3* =33 opět skvělá jako obě předchozí *3* =33 aigo jak si Kai na konci přitáhne zela k sobě nunuuu *3* I am total kaput x__X  uhuu už se těším na další čááást *3* =3333

2 Kilary no Hanahime Kilary no Hanahime | E-mail | Web | 22. srpna 2013 v 15:04 | Reagovat

[1]: Gihi, snažíme :-) Jsem ráda, že se ti tak líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama