Láska na výletě - část. 4

29. srpna 2013 v 1:20 | Kilary |  Láska na výletě
Tak jo, tady je další díl :3 doufám, že se vám povídka líbí....nebo s máme seknout?
Modrá Zelo a červená Kai ♥

Opatrně Taa chytím jen jednou rukou a druhou si přitulím Zela k sobě a dál jdu za Himchanem. "Povídej něco, mazlíku…" Pousměju se na něj a víc ho k sobě přitisknu, je roztomilý, jako Tao, působí drsně, ale uvnitř jsou to malinký, roztomilý koťátka. Usměju se ještě víc a zadívám se na něj. "Nu?"
"Nevím co," pousměju se na něj. Ruku si obmotám okolo jeho pasu. "Mám nápad! Co kdybychom si dali dance battle? Ty, já a JongUpie?" kouknu v naději na ně. "Proč ne," zasměje se Upie. Ruku jsem nenápadně přesunu do jeho zadní kapsy. "Nevadí?" špitnu mu do ucha a políbím na tvář. Rychle si nasadím masku, aby nebylo vidět, jak se červenám.
"Dance battle? Chcete prohrát? Já sem SM Dance machine., to nevíte?" Zasměju se, rád se chlubím svým tancem, vím, že je perfektní a stoprocentní, pak kouknu na Zela a pousměju se, cítím jeho ruku na mém zadku… "Nevadí" opáčím stejně šeptem a dál držím Taa. "Co Tao… už víš co si dáš?" Vyzvídám, většinou totiž jíme to samé. Koukne na mě, a pak na Banga, malinko zčervená. Častokrát mluvil o tom, jak je Bang krásný, a že je jistě jiný než Kris… Pousměju se, ale nakonec Tao kývne. "Sushi… dáme si spolu sushi, hm?" Mrkne na mě, a já kývne. "Tak sushi." Usměju se a víc na sebe Zela přitisknu.
"Já jen tak neprohraju," řeknu hrdě a bouchnu se do hrudníku s úsměvem. Natisknu se k němu, co nejvíc to jde. "Jo a Bangie? Platíš," kouknu na něj. Silně zmáčknu Kaiovi zadek. Podle mě mu to nebude vadit. Dám mu pusu na tvář jako omluvu. Pustím se ho. Rozběhnu se a skočím JongUpovi na záda. "Co blbneš?" sjede mě okamžitě. "No co… Musím nějak pobavit ne," mrknu na něj a zase z něj slezu. Otočím se na Taa a usměju se na něj. Závidím mu, že je s ním každí den. Hlasitě si povzdychnu a otočím se zpět.
"Co vzdycháš pinďo?" Usměju se a poplácám Taa po boku. Je na něm vidět jak Bangovi důvěřuje, je mu úplně odevzdaný, a když se ho na něco zeptá, je vidět jak je ztracený. Možná by se k sobě hodili… Pustím ho, protože je mi jasné že Bang ho spadnout nenechá, naopak si ho víc přitáhne a podepře. Pousměju se… možná, nakonec dojdu toho pinďu a obejmu ho kolem ramen. "Co vzdycháš hm?" Políbím ho něžně na ouška, které pak zoubky stisknu, a zatahám..
"Závidím Taovi… Bude celí den s tebou," obejmu ho okolo pasu rukou. Zachichotám se, když mě zatahá za ucho. Jemně ho pohladím po boku. "Budeme se nějak vídat?" kouknu na něj smutně, rukou ho pohladím po tváři a mile se usměju. "Jsme tu," křikne Him a vejde. "Pojď," chytnu ho za ruku a rozběhnu se ke stolu, kde si sednu vedle něj.
Usměju se když si sedne vedle mě a automaticky mu položím ruku na stehno. "Budeme se vídat, kdykoliv budeš chtít." Usměju se na něj a jemně ho políbím na tvář. Tao a Bang si sednou taky k sobě, vypadá to slibně, mírně drknu do Zela nohou, abych mu to naznačil… "Mrkej" zašeptám mu do ucha "Tao o tom vašem leaderovi furt básní, jak má úžasný texty, jak by si s ním někdy chtěl zarepovat…" Zasměju se a zase se odtáhnu. Byli by hezký pár, roztomilý Tao a ochranka Bang…
Kouknu na ně. Vypadají spolu hezky. Kouknu po Chanovi, který se tulí k Upovi. "Koukni na Chana," zavrním mu do ucha. "Na těch schůzkách by se mohli vzít Tao s Bangem, viď?" položím si svojí ruku na jeho stehno, kde ho hladím. "Bangie? Co kdyby, jste si dali s Taem rap battle?" položím si hlavu na Kaioví rameno.
Když si všimnu jak sebou Tao trhne pousměju se. "Co pane Pando?" Slyším Banga, jak se ho ptá, nakonec si opřu svojí hlavu o tu Zelovu a políbím ho do vlásků. "No… já nevím… necítím se na to…" Šeptá Tao omluvně. "Necháme to na jindy, hm? Určitě se někdy potkáme." Usměje se Bang a já kývnu. "Tím jsem si jistý." Zasměju se… je mi jasný kam tím Leader B.A.P míří.
"Tak co si dáme?" zeptám se. "Já si vezmu něco se zelím," ušklíbne se Dae vedle Banga. Kopnu ho pod stolem do nohy, až zaskučí, mile se něj usměji. Všichni jsme si objednali a Dae si vzal nakonec něco jiného, jinak bych ho kopal pod stolem. Pootočím hlavou a zabodnu nos do Kaioího krku. "Voníš," zamumlám spokojeně.
Usměju se. "No jo… to musím." Políbím ho do vlasů a pohladím po stehně. "ZiTao, pamatuješ, minulý rok, jak si mi vynadal, že smrdím?" Ušklíbnu se na padnu, kterou si k sobě zrovna Bang tulí. Kývne a usměje se. "Vážně jsi smrděl… byl jsi zpocený… úplně!" Vydechne zděšeně a já zavrtím hlavou. "Ne každej voní i když je zpocený jako ty…" Zasměju se.
Poděkujeme číšnici a pustíme se do jídla. "Nic tak dobrého jsem dlouho nejedl," zamumlám spokojeně s plnou pusou. "Zelo? Máme pro tebe překvapení," ušklíbne se Dae. Změřím si ho pohledem. "Čerství citrony z Horululu." Zaskočí mi kus rýže. Nebýt Kaie tak bych se udusil. "Děkuji," usměju se na něj. "A ten citron jíst nebudu, stačilo mi to jednou," zamračím se, "Ještě by se mi smáli," ukážu na Taa a Kaie.
"Jen se předveď…" Zasměji se a poplácám ho. Pak se sám pustím do jídla. Je to vážně mňamka…
"To se nemusíš bát," mrknu na něj s úsměvem a políbím ho na tvář. Pustím se do jídla. Po očku sleduju leadera s Taem, který se k němu různě tulí. Slušelo by jim to. Kouknu na Chana, který krmí JongUpa, on zas Chana. "Jak je to vůbec mezi vámi?" kouknu na ně.
Zvednu oči od jídla a všecky zkontroluju. "Hmm?" Usměju se a zadívám se na lidi kolem. Chan koukne na Zela a pokrčí rameny. "Uppie spí dnes u mě." odpoví prostě a já se musím zasmát, ze smíchu mě ale vyruší telefon, vezmu to a ozve se známý hlas. "Nevím kde je, neviděl jsem ho... měl by jsi mu dát ale nějakou chvilku pokoj..." Mluvím klidně, nakonec se ale zvednu, a odejdu dál od stolu... "Nechápu jak tohle můžeš dělat! Chováš se jak idiot,... on je na tobě závislý a ty ho takhle ničíš! Jen počkej až ti uteče za někým kdo ho bude hýčkat to se ti pak budu smát!" Zavrčí naštvaně, típnu to, a vrátím se ke stolu. "Omlouvám se." Kývnu a kouknu na Taa."Kdo to byl...?" Špitne a vyděšeně, i když to ví... jen jediný člověk mě dokáže vytočit... "Kris... sháněl se po tobě... asi už mu ruka zase nestačí..." Pousměju se na něj, a zavrtím hlavou. "Neboj se, jo?" Usměju se, když ho Bang začne hladit po boku. "A jez, nebo to budu v sobě mít dřív.." Popoženu ho, vezme kousek sushi, a dám ho Zelovi před pusinku."Ham.."
Políbím ho na tvář a sním kousek sushi. "Um…To je tak dobrý!" rozplývám se nad tím. "My jsme poslední dobou spolu nevycházeli, tak jsme si rozešli v dobrém. Takže jsem teď single," usměje se Bang. Tao se k němu víc přitulil se spokojením úsměvem. Řekne něco čínsky, ale nikdo tomu nerozumí, krom Kaie, který se jen usměje víc. "Co říkal?" zašeptám mu do ouška, které skousnu. Ani nevím, jak ale nějak jsem se otrkal.
"Že má šanci, a zkusí to…" Zasměju se mu tiše do ucha a políbím ho na něj. "Mám taky možnost?" Zavrním spokojeně a pohladím ho…
"Ty?" změří si ho pohledem od hlavy až k patě. "Um…Ty určitě," usměju se na něj. Vstanu a odsunu jeho se židlí. Sednu si na něj a přitáhnu si ho pro polibek. "Nějak jsem se otrkal," usměju se mile.
To vidím..." Musím se zasmát, je vážně jak malé rozverné koťátko, stisknu mu zadeček a také ho políbím...
Tiše vzdychnu do polibku, okamžitě zčervenám. Zavřu oči, ruce si obtočil okolo jeho krku a co nejvíc se k němu natisknu. Je mi jedno co si pomyslejel kluci, teď mě zajímá jen on.
Usměju se polibek prohloubím, otřu se svým jazykem o ten jeho, a zavřu oči, chytnu mu vlasy a šubnu jimi. "Nebuďtak hrr..." Zavrním mu do rtů a kousnu ho.
Spokojeně zavřu oči. "N-Nejsem…Jen si tě chci užít," obejmu ho a přisaju se k jeho krku, kde si ho pořádně označkuju. "A teď jsi jen můj," zasměje se hlasitě a sedne si vedle něj.
"Víš kolik lidí si mě už označilo?" Zavrním mu škádlivě do ucha. "Jsi moc rychlý, koukej to uklidnit…" Zase ho zatahám, pak pustím jeho vlasy a dál pokračuji v jídle.
"Pff!" zamračím se a pustím se do jídla. Štípnu ho do stehna a mile se usměji s plnou pusou. "Doufám, že budeš jen můj," zamumlám tiše, aby to slyšel i on. Vím, že si dělal srandu, ale potřebuju jistotu, zadívám se do talíře. Celou restaurací se ozve hlasití veselí smích, rozhlídnu se a zjistím, že se směje Tao. Leader ho musel držet, aby nespadl. Usmál jsem se na něj, měl jsem chuť se přidat, i když nevím o co go. Ale ten jeho smích mě rozesmíval, až se nakonec taky rozesměju.
Překvapeně si je prohlédnu, vůbec nechápu, co to bylo… Nakonec počkám, až se dosmějí a optám se. "Co bylo tak vtipného?"
"Já nevím…Asi to jak se smál," opřu se o něj s úsměvem. Tak krásně voní… "Kluci? Půjdeme do nějakého toho parku…Kde by jsme si dali dance battle?" zeptám se s úsměvem. Pod stolem chytnu Kaie za ruku.
"My se budeme muset vrátit,… Kris náš jinak zabije..." Povzdychnu si omluvně a kouknu na něj…
"Tak to jdeme s vámi… Dneska bude Tao spát u mě," řekne Bang vážně a přitáhne si ho k sobě na klín. Tao skoval tvář do jeho ramene a rozklepal se. "Půjdeme všichni ne," pousmál se Youngjae a odešel s Daehyunem zaplatit jídlo za všechny. Starostlivě jsem se koukl na Taa a pak na Kaie ke kterému jsem se pevně přitulil.
"To není dobrý nápad." Opáčím prostě. "Nebuď tak hr, podívej se jak se klepe..." Trochu se zamračím... "Musíš mu dát prostor..." Vysvětlí." Tao bude spát u nás, jako by měl každou noc..."
"Dobře tak budu spát vedle jeho postele s bejsbolkou… Nesmí ublížit téhle Pandičce," poslední slovo řekne neuvěřitelně sladce, až se sám podivím. "to je spíš ze strachu z Krise než z Banga," zamumlá tiše Tao a víc se na něj natiskne. U vchodu se rozlítnou dveře, ve kterých se objeví Kris. Ten jeho výraz…Bojím se ho… Rychle se skovám za Kaie.
Zadívám se na Krise a ohrnu ret. "Jdi domů Krisi…tady už…nemáš šanci." Pokrčí rameny, natáhne k Taovi ruku a přitáhne si ho… "Nikam nepůjde. Nenechám ho s tebou jít... Věřit ti, byla chyba…"
Nenápadně vykukuju, jejich leadera se začínám dost bát. "Patří mi, nemáš právo, říkat, že nikam nepůjde," zavrčí a dojde blíž. Dřív než stihne Kris chytit Taa za ruku, ho chytne Bang. "Sednete si…A počkejte na nás. Za chvilku tady budu," usměje se na Taa a táhne Krise z restaurace pryč. Doufám, že si nic neudělají.
Koukám za nimi... Nakonec políbím Taa na čelo a vydám se za nimi…
Chci ho zastavit ale nezmohu se ani na jeden blbej pohyb, bojím se a jak. "Postarejte se o ně. Jdu za nima," rozhodl Himchan. Posadili jsme se znovu, sedl jsem si vedle Taa, a občas se na něj kouknu.
Hádám se tam s Krisem, a odstrkuju ho od sebe, až mi Kris jednu vrazí… to už vidím rudě a vrazím mu taky… až kris zavrávorá a skončí na zemi. "Já ti říkal, ať na něj nesaháš! Je to ještě dítě! Koukej se sakra chovat jako leader ty idiote!!" Křičí na něj. "Vzpamatuj se! On není žádná svoje šukací panna na testování tvých choutek, je ti to jasný? Neni to věc! On potřebuje lásku, rozumíš tomu?!" S tím do něj začne znovu kopat…
Od táhnu od něj Kaie. "Klid…" řekne Bang. Dojde k němu a klekne si před něj. "Slyšel jsem cos mu dělal," zavrčí na něj, "Už ti nedovolím to zopakovat, od teď na něj budu dávat pozor. Přiblížíš se k němu a já ti něco udělám… Neříkám to jen tak do vzduchu," stoupne si Bang. "Můžeš ho hlídat jen tady. V Koreji ho ohlídáš, když jsi v jiné společnosti," ušklíbne se a zvedne se. "Tak klidně přejdu k té vaší abych ho chránil před takovím debilem jako jsi ty," dojde ke Kaiovi. "Klidnější?"
Zavrčí rozzuřeně na Krise, byl by schopný ho zabít… "Zabiju tě! Jenom se na něj křivě podíváš!" Zavrčí vražedným tónem a začne si urovnávat oblečení.
Bang chytne Kaie za rukáv a otočil se ještě na Krise. "Od teď se o Taa starám já. Přijdeš zase k němu v noci a budeš mrtvej je ti to jasný?" zavrčí na něj. "Jdeme," popstrčil je Himchan do restaurace a zavřel dveře. Rozběhl jsem se ke Kaiovi a objal ho. Bangie přišel k Taovie a něco mu šeptal. "Jsi v pořádku? Neublížil ti?"
"Spíš já jemu…" Pokrčí rameny… "Snad to bude lepší…"
Pevně ho objímám. "M-Můžu si na tebe sednout?" normálně bych se nezeptal ale vypadá pořád naštvaně… Po chvilce ho pustím a kouknu do země.
"Jistě že jo…" Pousměje se… "To se nemusíš ptát…" Pohladí ho po zádech a něžně políbí do vlásků.
Pousměju se a sednu si na něj. Pevně ho obejmu okolo krku. "Kaii? Myslíš, že by hodně vadilo Sehuniemu, kdyby v pokoji spal Bang? Co když on zase přijde?" ozve se Tao, z Bangieho objetí.
"Tao…" Povzdychne si a zavře oči. "Jo, Sehunovi by to hodně vadilo, a i manažerovi.. počkej s tím, ano?" Vydechnu unaveně, a opřu si čelo o Zelovo rameno. "Měl bys přestat spěchat, nebo to tak, jako s Krisem dopadne vždy…" Vydechnu a políbíl Zela na to ramínko. "Bude tam Chen domluvím to s klukama, neboj. Sehun bude aspoň u Lulua.. a bude klid."
"Neboj budu u tebe dokud neusneš," usměje se na něj Bang. "Kai má pravdu, nemusíme zbytečně spěchat…Tao," dá mu pusu do vlasů. Jsou rozkošný. Nejraději bych se kluků zeptal jestli nechtějí přestoupit k SM, ale asi taky nebudu spěchat…Jistota je jistota. Usměji se na Kaie a chytnu ho za ruku.
Spokojeně si se Zelem propletu prsty a políbí, ho na kloubky ruky. "Ach jo…" Povzdychne si, sere ho to a jde to hodně vidět. Ale Kris.. nemůže nikomu dovolit aby se takhle dotýkal Taa.. na to ho má moc rád…
"Kluci? Já už půjdu jsem unavenej," pousměju se na ně. Pustím jeho Kaiovu ruku a zvednu se. Políbím ho na tvář, rychle odejdu. Sednu si kousek od restaurace na lavičku. Hlavu zakloním dozadu a zavřu oči. Tiše si povzdychnu
*Zamračím se když odejde. Ještě když tam někde je Kris..* Jdu za ním. *Rozhodnu, se hodím po Taovi peněženku* Kdyžtak to zaplať z mojí, jo? *Usměju se an ně a vyjdu ven.. Hned si ho všimnu, dojdu k němu, a sednu si.* Co je to tentokrát, hm? *Dám mu ruku na stehno.*
"Co?" překvapeně se rozhlídnu, když ho uvidím tak se jen usměju. "Nic, jen jsem si potřeboval provětrat hlavu, špatně se mi tam už dýchalo, víš," vysvětlím mu a opřu si hlavu o jeho rameno. Neřeknu mu pravý důvod, trošku se zamračím ale on to nevidí.
Zelo ty lžeš. *Zavrčí, je mu jasný že jsou to jenom výmluvy.*Vyklop to, a myslím to vážně. *Mluví ledovým hlasem, nemá náladu se s ním hádat, a pokud mu to sám neřekne, dolovat to z něj nebude. Má toho dneska fakt plný zuby, a ještě on, ať si stěžuje..*
Strnu, když na mě promluví tak chladně. "T-To co ti řeknu by tě asi akorát naštvalo," řeknu tiše a kouknu mu do očí. Připomíná mi toho jejich leadera, chtě nechtě se trochu rozklepu. "P-Přemýšlel jsem, že bych přestoupil do vaší společnosti," kníknu tiše.
Jsi hloupý... *Odfrkne si a zakroutí hlavou.* Jak tě to prosím tě napadlo, hm? Ty nejsi normální.. **Povzdychne si.* Mám toho dneska fakt plný zuby, tak tuhle debatu necháme na jindy, a ty nikam přestupovat nebudeš. *Řekne, mluví klidně, chladně... bez emocí.* Chceš být semnou každý den? Chceš abychom si začali lést na nervy? *Ptá se.* Pak přestup. Ale uvědom si, že takhle nám to moc dlouho nevydrží. *Drží ho kolem pasu a hladí po boku, aby svá slova aspoň trochu zmírnil.*
"Um…" řeknu tiše…Mám nápad. "Půjdu říct něco Taovi," vyvlíknu se z jeho objetí a doběhnu do restaurace. "Tao…dneska budeš spát u Kaie," zašeptám mu do ucha, aby to slyšel jen on. Kývne na souhlas, pousměju se na něj. Pomalu vyjdu z restaurace a vydám se do hotelu.
*Zavrtí hlavou, na tohle nemá sílu. Snažil se mu ukázat, co bude pro oba lepší, když to nechce, fajn. Nemá zájem.*
Jakmile dojdu do hotelu tak mě odchytne Kris a zatáhne k sobě do pokoje. "C-Co chceš?" zeptám se překvapeně. Ten jen pokrčí rameny a stáhne k sobě do postele.
*Povzdychne si, zvedne se a pomalu se vydá opačným směrem…*
Po chvíli jsem zjistil, že se mě hodlá znásilnit. Ležel jsem pod ním nahej a svázanej. A to jsem si myslel, že první bude Kai…Snad se nebude zlobit. Tiše se rozpláču a čekám, až tohle skončí. Po hodině to vše skončilo. S potížemi jsem se oblíkl a nějak vypadl z hotelu. Upřímně doufám, že potkám Kaie, i kdyby mě měl seřvat. Cestou polykám vzlyky, do někoho nabourám, až spadnu na zem. Zaupím bolestí. "O-Omlouvám se," ukloním se.
*Podívám se na toho moulu co do mě naboural.. Když si všimnu kdo to je, vytřeštím oči.* Ty brečíš?! *Vytáhnu ho na nohy.* Jen sem nám chtěl pomoct... *Nechápu že ho to tak odrovnalo.. jenom pár slov..*
"K-Kaii?" skočím mu okamžitě do náruče, ale tiše syknu bolestí. Už vím, jak se Tao cítí. "Já nebrečím kvůli tomu…chápu to, uvidíme časem, jak nám to bude spolu vyhovovat…Ono jen se něco stalo," pousměje se.
*Zachvěje se, něco se stalo.. cítí z něj jinou vůni než předtím, chytne ho za zadeček, zmáčkne a vytáhne si ho pořádně do náruče..* Zelo... *Povzdychne si a něžně ho začne líbat na krku.. jiná chuť.. je zpocený.. zamračí se, určitě teď nebyl cvičit.. zamračí se ještě víc..* Zelo...?
Jakmile mě chytne za zadek, tak mu dám pryč ruku a odskočím. "Nezlob…se…On…," nedokážu to říct. Celí se klepu. Vytáhnu mobil a napíšu do poznámky, že mě Kris znásilnil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kang Soo Mi *3* =33 x__X Kang Soo Mi *3* =33 x__X | Web | 29. srpna 2013 v 20:35 | Reagovat

Aigo Krisi ty nadržený čunče o__O chudáček Zelooo T___T doufám,že se všechno vyřeší jinak asi padnu T__T *hledá kapesníček* aigo nebooj Zelo všechno bude dobrý.. T___T *podává mu kapesníček* fůůůů T__T šup šup ať je tady další dííl =33 načež nad seknutím ani nepřemýšlejte x_____X

2 Kila-chan a nebo Ki-chan Kila-chan a nebo Ki-chan | Web | 29. srpna 2013 v 20:53 | Reagovat

[1]: Bude tam ještě jedno drama ale neřeknu jaké abych tě navnadila ;) Oke nesekneme! :*

3 Bbnvalonna Bbnvalonna | E-mail | Web | 21. září 2017 v 0:17 | Reagovat

bad credit installment loans - http://paydayvax.org/
easy loans bad credit <a href="http://paydayvax.org/">fast payday loans</a> ’

4 Scrbprioke Scrbprioke | E-mail | Web | 22. září 2017 v 19:59 | Reagovat

cialis one a day
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis online</a>
generic cialis 5mg
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis online</a> ’

5 FfvSnicky FfvSnicky | E-mail | Web | 22. září 2017 v 22:06 | Reagovat

order cialis professional
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis online</a>
cialis 20mg tablets
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis generic</a> ’

6 Ldvnounse Ldvnounse | E-mail | Web | 24. září 2017 v 12:05 | Reagovat

soft tabs viagra
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra brand secure
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

7 FfvgSnicky FfvgSnicky | E-mail | Web | 24. září 2017 v 14:24 | Reagovat

generic cialis ship to canada
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
brand name cialis online
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

8 Azsvnounse Azsvnounse | E-mail | Web | 25. září 2017 v 12:59 | Reagovat

viagra in canada
<a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a>
online viagra
<a href=http://viagraonszb.com/>buy viagra</a> ’

9 Lvvdskebra Lvvdskebra | E-mail | Web | 26. září 2017 v 16:55 | Reagovat

side effects viagra - https://viagraciom.com
viagra sales <a href=https://viagraciom.com>viagra online</a> ’

10 Fvthsflilky Fvthsflilky | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:01 | Reagovat

cheap personal loans
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a>
instant personal loans
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loans</a> ’

11 vwqeunsony vwqeunsony | E-mail | Web | 1. října 2017 v 0:16 | Reagovat

online loans
<a href="https://installmentloanvelam.com">installment loans bad credit</a>
advanced payday loans
<a href=https://installmentloanvelam.com>installment loans online</a> ’

12 Fwjjseerse Fwjjseerse | E-mail | Web | 3. října 2017 v 23:14 | Reagovat

www paydayloan com
<a href="https://paydayllae.com/">online payday loans</a>
1500 payday loan
<a href=https://paydayllae.com/>pay day loan</a> ’

13 KmrcUnfola KmrcUnfola | E-mail | Web | 18. října 2017 v 21:51 | Reagovat

payday loans today - https://loans24rjn.com/
100 payday loan <a href=https://loans24rjn.com/>online payday loans direct lenders</a> ’

14 FfbvgSnicky FfbvgSnicky | E-mail | Web | 26. října 2017 v 4:08 | Reagovat

cialis online
<a href="http://buycialis-menrxonil.com/">buy cialis</a>
cialis no prescription canada
<a href=http://buycialis-menrxonil.com/>buy cialis</a> ’

15 CharlievuNsE CharlievuNsE | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 14:14 | Reagovat

<a href=https://moscownasutki.wordpress.com/>Москва квартира на сутки от собственника</a>

16 MbjmkWheeno MbjmkWheeno | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 17:30 | Reagovat

how long does viagra last
http://vipnowed7.com/
brand name viagra online sales
<a href="http://vipnowed7.com/online-viagra/">generic viagra online</a>
viagra trial

17 MbjmvkWheeno MbjmvkWheeno | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 4:08 | Reagovat

generic viagra reviews
http://vipnowed7.com/
viagra sildenafil
<a href="http://vipnowed7.com/">viagra pills</a>

18 Kdbccfhausa Kdbccfhausa | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 14:02 | Reagovat

guaranteed bad credit loans http://paydayloansonlinenow.us.com/
pay day <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>payday express</a>

19 Mlokmalonna Mlokmalonna | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 2:14 | Reagovat

canadian payday loan online https://1paydayloansonline.com/
aussie payday loans <a href="https://1paydayloansonline.com/">payday advance loan</a>

20 SvesbEmaino SvesbEmaino | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 20:21 | Reagovat

best payday loans uk https://now24paydayloans.com/
open online bank account <a href=https://now24paydayloans.com/>online payday loans no credit check</a>

21 Dbsdbflilky Dbsdbflilky | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 2:55 | Reagovat

instant payday loans for
<a href="https://paydayloansxxe.com/">easy loans</a>
payday loans online
<a href="https://paydayloansxxe.com/">online loan</a>

22 Dbsggflilky Dbsggflilky | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 0:55 | Reagovat

bad credit home loans
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">easy loans</a>
loan bad credit
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">payday advance loan</a>

23 JtaxCypeld JtaxCypeld | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 23:51 | Reagovat

axcess payday loans
<a href="https://badcreditnyrc.org/">pay day loans</a>
online payday loan lenders
<a href=https://badcreditnyrc.org/>pay day loan</a>

24 JbsxxCypeld JbsxxCypeld | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 10:25 | Reagovat

same day loans no credit
<a href="https://quickkiinstallmentloans.org/">payday loans near me</a>
car payday loans
<a href=https://quickkiinstallmentloans.org/>payday loans online</a>

25 Dnbcflilky Dnbcflilky | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 1:35 | Reagovat

bad credit personal loan
<a href="https://paydaynnoo.org/">payday loans near me</a>
100 approval bad credit payday loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">pay day loans</a>

26 FbdCypeld FbdCypeld | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 14:44 | Reagovat

payday loans without teletrack
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">personal loan</a>
fast cash loans
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>online payday loans no credit check</a>

27 FntSnicky FntSnicky | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 23:42 | Reagovat

cheap cialis soft tabs
<a href="http://cialisenax.com/">cialis tadalafil</a>
cialis professional uk
<a href=http://cialisenax.com/>cialis 20 mg</a> ’

28 FwenJalley FwenJalley | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 4:02 | Reagovat

cialis no prescription
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis soft tabs generic
<a href="http://retcialis.com/">cialis sale</a> ’

29 GbvSnicky GbvSnicky | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 2:45 | Reagovat

soft cialis
<a href="http://veucialis.com/">female cialis</a>
cialis cost australia
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis online</a> ’

30 LssdvdToppib LssdvdToppib | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 22:57 | Reagovat

uk viagra sales
http://viasergeneric.com/
free viagra sample
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra online without prescription</a> OK’

31 VecuGughed VecuGughed | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 11:47 | Reagovat

how to use viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>order viagra</a>
non prescription viagra
<a href="http://viasergeneric.com/">cheap generic viagra</a>  OK’

32 Mhtalonna Mhtalonna | E-mail | Web | 1. února 2018 v 17:08 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
loans with bad credit <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance loans</a>

33 VrcAffobe VrcAffobe | E-mail | Web | 6. února 2018 v 12:06 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">cheap generic viagra</a>
low cost viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>buy viagra online</a>

34 LdfElozy LdfElozy | E-mail | Web | 9. února 2018 v 7:57 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">buy viagra</a> viagra samples <a href=http://genericviaser.com/>generic viagra</a> ok’

35 Lbdhausa Lbdhausa | E-mail | Web | 15. února 2018 v 1:38 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">business plans</a>
buying a term paper online
https://writebusinessplan.us.com/ - writing business plans

36 Gbcabold Gbcabold | E-mail | Web | 19. února 2018 v 4:58 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">payday loans online</a>
personal bad credit loans <a href="https://loanonline.us.org/">payday loans online</a>
OK’

37 GbrNesse GbrNesse | E-mail | Web | 19. února 2018 v 20:53 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> payday loan</a>
bad credit cash fast payday loan loans <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> online payday loans</a>
OK’

38 Mndalonna Mndalonna | E-mail | Web | 21. února 2018 v 0:55 | Reagovat

OK’ https://loanonline.us.org/
poor credit loans <a href="https://loanonline.us.org/">loan online</a>

39 GrdSWirL GrdSWirL | E-mail | Web | 22. února 2018 v 20:13 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">cheap cialis</a>
how much is cialis
<a href=http://buycialisomskc.com/>cialis pill cutter</a> OK’

40 FvvIgnIz FvvIgnIz | E-mail | Web | 3. března 2018 v 3:40 | Reagovat

canada online pharmacy viagra
<a href=http://buyerectionpills.com/>erectile dysfunction treatment</a>
viagra story
<a href="http://buyerectionpills.com/">erectile dysfunction</a> OK’

41 FfvNesse FfvNesse | E-mail | Web | 3. března 2018 v 22:33 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">generic cialis</a>
viagra pfizer
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>cure erectile dysfunction</a>  OK’

42 OklJalley OklJalley | E-mail | Web | 17. března 2018 v 19:25 | Reagovat

prednisone 30 mg twice a day
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone yeast overgrowth
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone steroid</a> OK’

43 Hnnabold Hnnabold | E-mail | Web | 23. března 2018 v 3:06 | Reagovat

<a href="https://needmoney.us.com/">need cash loan</a>
small payday loans <a href="https://needmoney.us.com/">i need money today</a>
OK’

44 BrdNesse BrdNesse | E-mail | Web | 30. března 2018 v 11:23 | Reagovat

In April 2011, the American Diabetes Association published a report that reviewed adverse drug reports filed with the FDA. order viagra without prescription <a href="https://nadinekube.com/">cheap viagra</a> erectile dysfunction viagra <a href=https://nadinekube.com/>viagra online</a>  Click here to know the various and natural remedies for anxiety, it is important to find out which one works best for you. OK’

45 LahNesse LahNesse | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 15:49 | Reagovat

Patients International Patients Patient online services See your results and records as fast as your clinician does. buy viagra online no prescription <a href="http://viagra-onlinenas.com/">online pharmacy viagra</a> get viagra <a href=http://viagra-onlinenas.com/>viagra online canada</a>  To think about it in another way, CBT seeks to train an individual to reconceptualize the way they process the world and then acquire skills that will allow them to apply this new way of looking at things. OK’

46 bdcDrova bdcDrova | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 3:55 | Reagovat

brand viagra online <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">purchase female viagra</a> viagra online canadian pharmacy <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>buy now viagra</a> OK’

47 bsfDiets bsfDiets | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 1:23 | Reagovat

cheap viagra canada <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra</a> buy cheap viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>buy viagra online</a>

48 byshausa byshausa | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 15:57 | Reagovat

instant loans for bad credit <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">payday loan</a> what is a payday loan <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>loans</a>

49 nfsalonna nfsalonna | E-mail | Web | 2. května 2018 v 1:53 | Reagovat

instant online payday loan <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">payday loan</a> emergency loan <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">loan online</a>

50 vplAltemn vplAltemn | E-mail | Web | 9. května 2018 v 16:16 | Reagovat

buy generic viagra <a href="http://canadiannowv.com/#">order viagra online without a prescripti</a> viagra 100mg side effects <a href="http://canadiannowv.com/#">generic viagra sale</a>

51 baaAdaria baaAdaria | E-mail | Web | 18. května 2018 v 5:10 | Reagovat

personal loans bad credit <a href="https://applygoleader.com/">online payday loans</a> cash money payday loan <a href="https://applygoleader.com/">bad credit payday loans</a>

52 becAgelp becAgelp | E-mail | Web | 23. května 2018 v 10:21 | Reagovat

over the counter viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">viagra online generic</a> viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">mail order viagra</a>

53 brdWaymn brdWaymn | E-mail | Web | 26. května 2018 v 5:12 | Reagovat

viagra brand <a href="https://aluixnetwork.com/#">free viagra without prescription</a> discount viagra online <a href=https://aluixnetwork.com/#>buy cheap viagra online</a>

54 ngvWaymn ngvWaymn | E-mail | Web | 31. května 2018 v 20:29 | Reagovat

purchase viagra online <a href="http://canadiannowv.com/#">viagra online</a> viagra without prescription <a href=http://canadiannowv.com/#>generic viagra</a>

55 sdbAgelp sdbAgelp | E-mail | Web | 6. června 2018 v 9:24 | Reagovat

cialis tadalafil <a href="http://hopcialisraj.com/#">generic cialis online</a> generic cialis <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis sale</a>

56 pazplali pazplali | E-mail | Web | 7. června 2018 v 21:23 | Reagovat

buy viagra now <a href="http://viagrapfhze.com/#">purchase viagra</a> generic viagra online <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra without prescription</a>

57 nfkplali nfkplali | E-mail | Web | 7. června 2018 v 21:47 | Reagovat

viagra on line <a href="http://viagracefo.com/#">order viagra online</a> buy viagra without prescription <a href=http://viagracefo.com/#>viagra pills</a>

58 bfiWaymn bfiWaymn | E-mail | Web | 8. června 2018 v 14:58 | Reagovat

low cost viagra <a href="http://viagraocns.com/#">buy female viagra</a> pfizer viagra <a href=http://viagraocns.com/#>viagra price</a>

59 ndgAgelp ndgAgelp | E-mail | Web | 9. června 2018 v 17:29 | Reagovat

cheap viagra canada <a href="http://bitcapblog.com ">viagra online</a> buy viagra online at <a href="http://bitcapblog.com">order viagra</a>

60 nnsWaymn nnsWaymn | E-mail | Web | 10. června 2018 v 4:08 | Reagovat

does generic viagra work <a href="https://aluixnetwork.com/">order viagra</a> generic brands of viagra online <a href=https://aluixnetwork.com/>viagra substitute</a>

61 xntAgelp xntAgelp | E-mail | Web | 10. června 2018 v 5:43 | Reagovat

what does viagra do <a href="https://movietrailershd.org ">generic viagra</a> viagra price comparison <a href="https://movietrailershd.org">buy cheap viagra</a>

62 xcbAgelp xcbAgelp | E-mail | Web | 11. června 2018 v 15:28 | Reagovat

viagra online <a href="http://emtpartsstore.com/">buy viagra online</a> canada viagra <a href="http://emtpartsstore.com">cheap viagra online</a>

63 bsdWaymn bsdWaymn | E-mail | Web | 13. června 2018 v 14:22 | Reagovat

payday loan online <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">3 month payday loans</a> same day payday loans direct lenders <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>3 month payday loans</a>

64 dfgAgelp dfgAgelp | E-mail | Web | 16. června 2018 v 23:52 | Reagovat

viagra online canadian pharmacy <a href="http://viagranerrds.com/ ">generic viagra online</a> generic viagra sildenafil <a href="http://viagranerrds.com">cheap viagra online</a>

65 nffBlore nffBlore | E-mail | Web | 24. června 2018 v 10:38 | Reagovat

viagra pills <a href="http://loviagraosn.com/">buy generic viagra</a> female viagra pill <a href="http://loviagraosn.com/">buy generic viagra online</a>

66 nssstora nssstora | E-mail | Web | 24. června 2018 v 13:38 | Reagovat

cialis generic <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis tadalafil</a> tadalafil best price <a href="http://hitcialisosn.com/">tadalafil liquid</a>

67 bsfWaymn bsfWaymn | E-mail | Web | 1. července 2018 v 3:43 | Reagovat

cialis professional <a href="http://gocialisgjb.com/">cialis coupon</a> tadalafil best price <a href=http://gocialisgjb.com/>cheapest cialis</a>

68 fbfGraph fbfGraph | E-mail | Web | 4. července 2018 v 15:16 | Reagovat

cheap cialis <a href="http://cialisserfher.com/">tadalafil</a> cialis 20 mg <a href="http://cialisserfher.com/">tadalafil</a>

69 nukturse nukturse | E-mail | Web | 15. července 2018 v 10:30 | Reagovat

viagra sale online <a href="http://loviagraosn.com/#online viagra generic"> viagra</a> buy viagra online <a href="http://loviagraosn.com/#online">generic viagra</a>

70 mukZisee mukZisee | E-mail | Web | 17. července 2018 v 20:08 | Reagovat

viagra online uk <a href="http://dejviagram.com/">buy cheap viagra</a> how does viagra work <a href=http://dejviagram.com/>how long does viagra last</a>

71 nbvUtics nbvUtics | E-mail | Web | 28. července 2018 v 3:30 | Reagovat

get viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">female viagra</a> viagra online pharmacy <a href=http://fviagrajjj.com/#>sildenafil 20 mg</a>

72 nfcUtics nfcUtics | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 21:50 | Reagovat

tadalafil <a href="https://forumdemulheres.com/#">cialis 20 mg</a> tadalafil best price <a href=https://forumdemulheres.com/#>cialis 5mg</a>

73 nyhElozy nyhElozy | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 23:27 | Reagovat

what is tadalafil <a href="http://besiktasboschservis.com/#">buy cheap cialis</a> buy tadalafil 20mg price <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis cost</a>

74 bgvturse bgvturse | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 2:23 | Reagovat

tadalafil cialis <a href="https://authenticknicksstore.com/#">no prescription cialis</a> no prescription cialis <a href="https://authenticknicksstore.com/#">cialis soft</a>

75 sffUtics sffUtics | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 17:56 | Reagovat

buying viagra online <a href="https://susamsokagim.com/">sildenafil dosage</a> generic viagra <a href=https://susamsokagim.com/>viagra pills</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama