Díky hudebce

28. září 2013 v 17:37 | Kilary |  Yaoi
Ano ano mrtvola se vrátila zpět mezi živé =DD Nyah omlouvám se, za mou neaktivitu. Takže tu budu hodně nepravidelně. Prostě, když něco předělám nebo napíšu tak sem dám, okey? Nyahhhh Přináším vám jednu krátkou povídku, ale mě osobně se líbí a to dost. *w* To, že se to líbí mě je zázrak.

Ležel jsem na lavici a koukal z okna. Zamyšleně jsem pozoroval padající barevné listí spolu s deštěm. "Pane Suho můžete laskavě dávat pozor o hodině?" zeptal se mě mírně vytočení učitel na hudební výchovu. "Omlouvám, jsem se, zamyslel jsem se," koukl jsem se na něj. "Tak pojďte k tabuli a zazpíváte nám," řekl nekompromisně učitel. Povzdychl jsem si a vstal jsem.
Rovnou jsem si sedl za piano a začal zpívat Baby Don´t Cry od U-Kiss. Cítil jsem na sobě pohledy ze třídy. Zadíval jsem se Krisovi do jeho krásných očích. Aby, jste to pochopily, miluju Krise. On má něco v sobě co ostatní ne. Miluju na něm snad vše, na co si vzpomenu. Jeho úsměvem, smích, jeho pevné tělo, oči, které prozrazují tak moc jak si užívá život. "Jdi se sednout za jedna," řekne ne moc šťastně učitel. Rád dává pětky a horší známky ale, když je něco dobře tak to uzná a dává správnou známku. Tohle mám na něm rád. Kývnu na souhlas a znovu si vlezu do lavice. Po chvilce mi přistane na lavici nějaký papírek. Otevřu ho a pak si ho následně přečtu. Stojí na něm: Ahoj, tady Kris. Máš nádherný hlas. Chtěl bych si s tebou zazpívat. Lépe řečeno, ty by, jsi zpíval a já rapoval. Myslím si, že by to znělo nádherně. Budu doufat v pozitivní odpověď ^^. S otevřenou pusou koukám na vzkaz od Krise. Rychle si vytáhnu tužku a na druhou stranu odpovím: Eto…Moc rád si s tebou zazpívám. Sejdeme se po poslední hodině tady. Mám…Mám klíče od téhle místnosti =3. Přečtu si to ještě po sobě a hodím mu to zpět. Sleduju, jak to s úsměvem otevře. Otočí se na mě a kývne na souhlas. Nenápadně si přesedne ke mně a zbytek hodiny si povídáme. Lidi…Já se do něj zamiloval ještě víc. Po zbytek dne jsme si pořád povídali a já se cítil šťastný.
"Tak pojď," řeknu s úsměvem Krisovi a poodstoupím, aby mohl projít. S úsměvem kývne a vejde. Zavřu za námi a sednu si rovnou za piano. Z tašky si vytáhnu blok do kterého si zapisuju noty a texty. Podám mu ho. "Koukni se na nějaké ty písničky. Třeba by se mohla jedna upravit pro tebe na rap," otočím svojí pozornost k pianu a začnu na něj hrát. Prsty přejíždím po klávesnicích a mám přivřené oči. Ani si nevšimnu pohybu. Ze hraní mě vytrhne silně objetí a šeptání "Hraješ nádherně Suho." Okamžitě ztuhnu a zahraju pár not špatně. "Promiň, nechtěl jsem tě vyděsit," zašeptá mi do ouška a pohladí po ruce, kterou mám na pianu. "Kri-Krisi?" zeptám se mírně šokovaně. Nevím co si o tomhle mám myslet ale…Nevadí mi to. "Líbí se mi hodně tahle, co jsi hrál, máš k tomu slova, viď? Zazpívej jí prosím," šeptá dál a hladí mě letmo po ruce. Nejistě kývnu na souhlas. Zavřu oči a začnu hrát, po chvilce začnu zpívat. Potichu aby mě slyšel jen on.
Cítím jeho ruce na mém bříšku a na bocích. Snažím se to nevnímat, ale ono to jde pěkně těžko, když mi ještě občas foukne do ouška, jako by věděl jak na mě. "Je to krásná píseň," zašeptá a vezme mě do náruče. "Co by, jsi řekl na procházku venku…Třeba v parku. Ber to třeba jako rande," položí mě nohama na zem a pohladí mě po tváři. Mé tváře naberou červený nádech. Sklopím zrak k zemi a nejistě kývnu. Doufám, že se mi to nezdá a jestli zdá, tak se už nechci nikdy probudit. Vezme můj blok a dá mi ho do tašky, kterou mu i podá. "Půjdeme hned?" zeptá se s jasnou nadějí v hlase. Znovu jen přikývnu a nejistě se usměju. Přijdu si nervózně jako by to bylo moje první rande, což je doslova blbost. Ale něco na tom bude. Je to moje první rande s klukem. Aby, jste mě pochopili tak já jsem hrdí bisexuál ale ví to o mě jen pár nebližších a rodinu nepočítám. Rodiče by mě zabili. Proto, jsem se jim nikdy nepřiznal, co se týče orientace. Ale už se k tomu vážně chystám, teda asi…

"Suho co mě ignoruješ?" otočí si mě na sebe. "Promiň…zamyslel jsem se. Už tě budu vnímat," pousměje se. "Lekl jsem se, když jsi mi neodpovídal," pohladí mě po vlasech a mě nezbyde nic jiného než zčervenat a uhnout pohledem. Kris se tiše zasměje a dál pokračujeme do parku. Začíná být pomalu zima. Tady v parku, je nádherně, slunce zapadá, takže celí park je v záplavě rudých paprsků, které jsou tak nádherné. Malíčkem se otřu omylem o jeho ruku. Koukne na mě a vezme mě za packu. Zastavíme někde uprostřed parku u jezírka. "Suho? Věříš na lásku na první pohled?" zeptá se tiše jako by nechtěl narušit ten nádherný okamžik. Kývnu na souhlas a zadívám se mu do očí. "Tak to je dobře Suho…Zamiloval jsem se do tebe," pohladí mě Kris po tváři. Překvapeně zamrkám. Nakloní se nade mně a přisaje se mi jemně a opatrně na rtíky. Ruce si nejistě obmotám okolo jeho krku, jeho ruce se mi obtočí okolo pasu a přitáhne si mě do náruče. "Miluju tě…Kris," zašeptám do polibku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Michiko Michiko | 18. listopadu 2014 v 8:30 | Reagovat

ňuhíí rozkošné :-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama