Troublemaker (1/?)

18. září 2013 v 17:44 | Kilary + Kang Soo Mi =3 |  Troublemaker =3
Nyahhhhhh ohayoo už zase =3 ale přináším vám první díl povídky, kteoru píšu společně s Kang Soo Mi!!!! *aplaus! =DDD* Takže....Užijte si první díl...Vlastně to měla být jednorázovka ale nějak nás to baví psát, že? *w* Ještě Červenou je Kai a Modrou je D.O Kyungie *w*

"Ještě jednu??"
Zeptá se mě Kris,když s hlasitou ránou před sebe postavím další prázdnou skleničku.
"Že se ptáš!"
"Tak já jen jestli si třeba místo toho nepůjdeš někam,nebo spíš k někomu zařádit.Víš jak to myslím ne?? A nebo jestli se ti bude chtít tak ehm…vzadu ve skladu je pro dva místa dost..neříkej,že se ti to minule nelíbilo hmmm??"
Zavrní a jednou ručkou mi provokativně přejede po té moji.
"A joo ušlo to.Ne dobře..bylo to skvělí,ale nebylo to ono."
Nadhodím a laškovně se olíznu jako mlsná kočka,abych ho vyprovokoval ještě víc.
"Ušlo?? Tak to abych se šel dozadu osprchnout a ukázal ti jak jsem se od poslední ehm společné chvilky zlepšil"
"Vysprchnout se můžeš,ale nic nebude brouku."
Stačilo jen vyslovit "Nic nebude" a Krisův úsměv se zkroutí do nechápavého úšklebku.
"Děláš si ze mě srandu??"
Jen zavrtím hlavou a provokativně na Krise vypláznu jazýček.Dosáhnu přesně toho,co jsem čekal.Kris se neovládne,jednou rukou mě chytne za lem u mého tílka a i přes veškeré obecenstvo si mě přitáhne k sobě a vášnivě se přisaje na mé rty.
"Ty víš,že když něco chci tak o to budu usilovat dokud nevyhraju a nedostanu to…"
Zašeptá, když se odtáhne pro trochu kyslíku.
"Vím brouku,ale myslím to vážně.Dneska nic nebude,i kdyby si mě teď tady povalil na stůl a řekl mi cruel boy."
"Třeba to udělám"
Jen se sám pro sebe usměju a zavrtím hlavou,přičemž se zvednu ze židle a o několika minutovém sezení se postavím na nohy.
"Tak udělej, ale někomu jinému,nebo sám sobě na wcku, velmi ideální místo."
Při těchto slovech na Krise mrknu,otočím se na patě a pomalými kroky si to namířím směr WC.Přeci jen 5 panáků je 5 panáků.
Po celou dobu mou tvář neopouští známý pervert obličej.Aby jste to lépe pochopili a měli o mě nějakou představu…
Jmenuji se Kai.Nevím ani proč říkám své jméno,i když tady je hodně známé.Je mi čerstvých 23 let a momentálně studuji na vysoké škole tady v Seoulu.Bydlím sám v jednom bytě hned tady poblíž.Rád hraju jako obyčejní kluci fotbal a všelijaké ostatní míčové hry.Jen v jedné věci se od ostatních kluků liším.Už od puberty mě spíše přitahovali kluci než holky.Zkrátka holky se mi nezdáli nijak extra atraktivní.A taky proto mám jedno velmi mnou tak oblíbené místo.Místo,kde se právě taky teď nacházím.Gay bar.Kdyby jste se tady někoho zeptali na mě určitě vám řekne,že mě zná.Není kluk,který by mě tady neznal a nikdo mi neřekne jinak než Troublemaker.Asi si říkáte proč zrovna Troublemaker.Vysvětlím vám to…
Můj styl života je takový,že kouknu,poznám blíže,vrznu a bye.To je všechno.A proto z toho všeho vyplívá to,že jsem ještě nikdy nebyl doopravdy zamilovaný.Ještě nikdy jsem nezažil moment,kdy bych někoho poznal,vrznul si a nějak něco k tomu druhému cítil.Nic.Zkrátka nic.A jsem za to i rád.Co bych dělal s nějakou tou druhou polovičkou??bylo by z toho jen hloupé hádání a nevím co ještě.Zkrátka tenhle typ života mi náramě vyhovoval.Lidi mě tady milovali.Prosili mě o společné chvilky,chtěli ochutnat chuť mích rtů.Zkrátka Me Gusta!!Jenže to jsem nevěděl,jak se tohle všechno nemožné ještě změní…….
Procházím se po nočním Soulu. Znám tu skoro každé místo až na jeden bar. Teprve dneska jsem se tam odvážil. Vzal jsem si na sebe snad to nejlepší oblečení abych tam nevypadal jako bůh ví co. Nejistě vejdu a dojdu vážně nejistím krokem k baru. Vedle mě sedí nádherný kluk. Jmenoval se Kris, znám ho od vidění z naší školy. Objednám si kolu. A zpět ke Krisovi, on byl druhý nejhezčí kluk…Na Kaie z naší třídy nemá. Ano hodí se mnou do třídy, ale neopovážím se s ním nic mít. Přece jen si užije a adios baby jak několikrát už řekl. Nevšímám si pohledů ostatních, přece jen i kamarád, který mi pomáhal tohle vybrat řekl, že mi to sluší a to je dost říct. Pousměju se sám pro sebe. Poděkuju barmanovi, který mi podal kolu a sednu si do křesílka kousek od baru. Zadíval jsem se na karaoke, které tu zázrakem bylo. Měl jsem nehoráznou chuť to zkusit, ale strašně jsem se bál, že prasknou ostatním ušní bubínky. Napiju se koly a sleduju okolí. Není to tu zase tak špatný, ale přece jen sám nevím co dělat. Trochu se dívám jestli tu neuvidím někoho známého. Všimnu si, že od záchodu přichází Kai celkem v sexy oblečení. Co celkem sexy oblečení až moc na mě. Na chvilku se střetneme s pohledem ale hned uhnu pohledem.
"Hmmm krásný jsi.To se musí nechat.."
Zavrním sám pro sebe,když pohlédnu na svůj odraz v zrcadle.Možná teď nejspíš zním namyšleně,ale pravdou spíše je,že jsem rád za to co mi moje milovaná matka dala.Škoda,že se toho nedožila.Kdyby ji ten odporný hajzl z chorobné žárlivosti nezabil,tak by tady ještě mohla být, i když nevím zda by byla spokojená s mým stylem života.
Ještě než odejdu z wc zajedu si rukou do zadní kapsy u klahot,ze které následovně vytáhnu krabičku s kondomy.Začnu počítat…
"Uhm..jenom 3??Nějak mi podezřele rychle mizí,ale nevadí Kris určitě bude mít nějaký ten kondom navíc.Vždycky má…"
Usměju se a jedním gestem krabičku schovám zpátky do zadní kapsy u kalhot a rozejdu se zpátky do hlavní místnosti za účelem porozhlédnout se po něčem uhm…k "snědku".
Nálada,nebyla o nic moc jiná než předtím.na Vyvýšeném parketě tancoval polonahý striptér,načež přihlížející se mohli doslova přetrhnout,aby si vybral právě je.V druhé rohu vyhrávalo karaoke,které by se spíše dalo srovnat s opileckou superstar a v levém rohu u baru…
"C-co???"
Vykoktám div mi nezaskočí hlas.Za přesvědčením o onom faktu jestli třeba nemám halucinace se na to dané místo podívá znovu jenže nález byl stále stejný..
U baru na barmanské stoličce seděl červenovlasý mladík s dětskou tváři a drobnou postavou.Ze zadu vypadal jako dokonalá oběť,co sem nechtěně zavítala a neví kam se vrtnout,jenže ze předu to byl můj spolužák z vysoké.Nemohl jsem tomu uvěřit.Zrovna onen kluk,který byl rok co rok šikanovaný se odvážil jít sem a jeho oblečení…Připadal jsem si jak v nějakém podivném filmu.Nikdy jsem ho takhle neviděl,ale jeho uhýbající pohled působil rozkošně.
"Uhm..tak že by se kyungiemu zastesklo po intimním živůtku,který nikdy neměl??"
Ušklíbnu se a pomalu se došourám ke Krisovi.přitom nenápadně pozoruju ono mládě.Chtěl jsem,aby cítil onen pocit,že jej někdo sleduje…
"Copak??Tenhle pohled znám Kai..že ty jsi si našel oběť hmm??"
"Uhm…dá se to tak možná říct,ale vidíš toho kluka opodál??"
Ukážu směrem na barmanskou stoličku,na které seděl Kyungsoo.
"Jo vidím..mučednicky rozkošné lvíče,který bumbá jenom kolu a neví,co dál..ty ho znáš???"
"Je to můj spolužák brouku.."
"Spolužák??Tak to j pěkně hustá náhoda no…neříkej mi,že na něj nemáš chuť??"
Optá se udiveně kris,načež si mírně olízne dolní ret.Znovu provokoval,ale já o něj momentálně neměl zájem.Ani když mi rukou přejel po rozkroku.
"Možnááá…uvidíme jaks e dál zachová…zatím ho jen bud pozorovat…a donutit jej nějak udělat nemožné..kek.."
Znovu se ušklíbnu a pohledem jako kdybych se snažil k onomu dotyčnému vyslat nějakou zprávu..
"Ještě Kyungsoo uvidíš,kdo je tady opravdový mr.casanova…"
Povzdychnu si a dopiju kolu. Neodolám karaoke, přece jen…Když mi učitel na hudebku říkal, že mám úžasný hlas tak proč to nezkusit. Trochu se přikrčím a vydám se rychlým krokem ke karaoke. Nechám si tam dát Impossible od James Arthur. Přece jen je ta písnička trošku těší na zpěv, ale to mi vůbec nevadí. Rozezní se melodie a zavřu oči. Když nastane čas na zpěv tak spustím. Asi tak v půlce písničce otevřu oči a kouknu nejistě po lidích ale hlas mám pořád pevní, to se mi na mě asi jako jediné líbí. Při zpěvu se mi nikdy neklepe hlas což je dobře. Všichni přestali tancovat a dívali se na mě. Byl jsem rád, že jsem je zaujal. Dokonce i ten striptér nebo co to je, prostě ten chlap se opřel o tu svojí tyč a díval se na mě.
Zasměju se a pobaveně jej sleduju. Kupodivu si to místo směr WC namířil směr karaoke. Nevěřil jsme vlastním očím.
"Karaoke?? On chce vážně zpívat karaoke??"
Nechápavě zavrtím hlavou a v duchu si snažím sám vybavit ony společné hodiny hudební výchovy. Bohužel jsem žádný moment,kdy by jsem jej slyšel zpívat nevybavoval.Tím pádem se moje zvědavost o síle jeho hlasu malinko zvýšila.Ne,že by jsem byl bůhví jaký obdivovatel zpěvu,ale zrovna na jeho úroveň jsem byl zvědavý už jen z toho důvodu,že s vůbec odvážil jít zpívat před onou tunou lidí,kteří jsou orientovaní jen na jedno pohlaví a myslím že mi dáte za pravdu,že když něco takového přiťape do baru,je to jako kdby jste do otevřené klece hodili lvům živou antilopku…
Bedlivě s vítězoslavným úšklebkem sleduji ono drobné utřesené stvoření jak bere do ruky mikrofon,načež dále vybírá píseň.
"Zdá se,že to malé štěně má hodně odvahy…"
Zamrumlá zamyšleně Kris a poškrábe se na zátylku.
Musel jsem mu dát za pravdu.Jen málo kdo s jeho postavením by se o to pokusilo,ale to bylo fkt úplně jedno..
Po 5 minutách hledání si nakonec vybral baladu v podobě Jamese Arthura.pak přišel na řadu zpěv.
"To si ze mě dělá prdel ne…???"
Odseknu,když začne zpívat.Ten hlas by se dal podobat nějakému slavnému zpěvákovi,který se skrýval jenom doma ve sklepě a bál se vůbec vylézt ven.Jeho hlas byl…dá se říct,že zvláštní.Dokonce najednou všichni přestali dělat onu rozdělanou práci a hypnotizovali jej.
"Máš to jako dva v jednom…"
Zasměje se Kris a mírně do mě dloubne.
"Hm..to jo…."

Úsměv mu oplatím,ale stále nepřestanu vrtět hlavou.To zatracený štěně mě nepřestavovalo překvapovat…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 18. září 2013 v 18:07 | Reagovat

vážne to pecka napísané ako som to čítala tak ma to prenieslo do deja proste super napísané veľmi pekne :-D

2 Kila-chan a nebo Ki-chan Kila-chan a nebo Ki-chan | Web | 18. září 2013 v 18:13 | Reagovat

[1]: Děkuju nebo spíš děkujeme =3333

3 Kila-chan a nebo Ki-chan Kila-chan a nebo Ki-chan | Web | 18. září 2013 v 18:13 | Reagovat

[1]: Děkuju nebo spíš děkujeme =3333

4 Bbmjkengabe Bbmjkengabe | E-mail | Web | 21. září 2017 v 4:36 | Reagovat

direct lenders online - http://paydayhhkl.org/
cash loans not payday loans <a href=http://paydayhhkl.org/>online payday loan</a> ’

5 Bbecflilky Bbecflilky | E-mail | Web | 22. září 2017 v 3:03 | Reagovat

24 hour payday loans
<a href="http://paydayvax.org/">best payday loans</a>
emergency personal loan
<a href="http://paydayvax.org/">payday loans</a> ’

6 Blopseerse Blopseerse | E-mail | Web | 22. září 2017 v 11:37 | Reagovat

account now payday loan
<a href="http://loansvtna.org/">online payday loans</a>
best personal loans bad credit
<a href=http://loansvtna.org/>best payday loans</a> ’

7 Vffgliags Vffgliags | E-mail | Web | 23. září 2017 v 5:18 | Reagovat

professional cialis
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis</a>
cialis shipped overnight
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis</a> ’

8 Scrbprioke Scrbprioke | E-mail | Web | 23. září 2017 v 11:30 | Reagovat

cialis 50
<a href="http://cialisofkl.com/">buy cialis</a>
cialis one a day
<a href=http://cialisofkl.com/>online cialis</a> ’

9 FsvJalley FsvJalley | E-mail | Web | 24. září 2017 v 19:06 | Reagovat

cialis pharmacy
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
cialis mexico
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

10 FfvgSnicky FfvgSnicky | E-mail | Web | 24. září 2017 v 21:45 | Reagovat

cialis generique
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
cialis daily cost
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

11 BhnjQuiext BhnjQuiext | E-mail | Web | 25. září 2017 v 22:12 | Reagovat

canadian pharmacy viagra
<a href="http://viagracekan.com/">cheap viagra</a>
buying brand viagra
<a href=http://viagracekan.com/>viagra online</a> ’

12 BbnhToppib BbnhToppib | E-mail | Web | 25. září 2017 v 22:15 | Reagovat

viagra online buy
<a href="http://viagrakjkmn.com/">generic viagra</a>
viagra on line
<a href=http://viagrakjkmn.com/>viagra online</a> ’

13 DrvpbWheeno DrvpbWheeno | E-mail | Web | 26. září 2017 v 23:58 | Reagovat

herbal viagra alternatives - http://viagraonszb.com/
viagra overnight delivery <a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a> ’

14 Ikmeseerse Ikmeseerse | E-mail | Web | 28. září 2017 v 23:58 | Reagovat

quick loan
<a href="https://paydayrvjlo.com/">loans payday</a>
cash call payday loans
<a href=https://paydayrvjlo.com/>fast payday loan</a> ’

15 Febbflilky Febbflilky | E-mail | Web | 30. září 2017 v 19:55 | Reagovat

loans online payday
<a href="https://paydaykmae.com">payday advances</a>
bad credit loan payday loans payday lender bad credit loan
<a href="https://paydaykmae.com">payday advances</a> ’

16 MuntrPruth MuntrPruth | E-mail | Web | 3. října 2017 v 23:01 | Reagovat

viagra online pharmacy
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a>
pfizer viagra for sale
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a> ’

17 Fwjjseerse Fwjjseerse | E-mail | Web | 3. října 2017 v 23:01 | Reagovat

payday loans
<a href="https://paydayllae.com/">best online payday loans</a>
payday loans no credit check no faxing
<a href=https://paydayllae.com/>pay day loans</a> ’

18 VtvzvdNoich VtvzvdNoich | E-mail | Web | 6. října 2017 v 15:15 | Reagovat

cialis free - https://genonlinecialis.com
cheap cialis professional <a href=https://genonlinecialis.com>online cialis</a> ’

19 Vbholliags Vbholliags | E-mail | Web | 11. října 2017 v 23:38 | Reagovat

cialis 10 mg
<a href="http://genericcialis-viaed.com/">cialis no prescription</a>
free cialis
<a href=http://genericcialis-viaed.com/>generic cialis online</a> ’

20 Ssdfbfengabe Ssdfbfengabe | E-mail | Web | 30. října 2017 v 13:35 | Reagovat

bad credit car loan - http://paydayloanscerv365.org/
payday <a href=http://paydayloanscerv365.org/>loans online</a> ’

21 Ldbgitella Ldbgitella | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 1:05 | Reagovat

loans online fast approval - https://cashcevth.com
same day payday loans direct lenders <a href=https://cashcevth.com>online loans</a> ’

22 Kdsbchausa Kdsbchausa | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 22:21 | Reagovat

personal loans bad credit - https://cashshybn.com
instant cash personal loan <a href=https://cashshybn.com>instant payday loans</a> ’

23 Josephral Josephral | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 17:40 | Reagovat

Сайт-аутсайдер – выброшенные на ветер казна и время. Как привлечь клиентов, чем заинтересовать заказчиков и ровно все это вовлечь в электронные формы знают сотрудники нашей компании, которые навсегда рады новым интересным задачам, способны найти общий воззрение с самыми экспрессивными заказчиками и постоянно рады помочь развитию деятельных фирм.

<a href=http://realpav.ru/>продвижение сайта Балашиха</a>

24 Munbsalonna Munbsalonna | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 0:12 | Reagovat

small payday loans - http://paydayloans-online.us.com/
fast loans <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans</a> ’

25 Munlbsalonna Munlbsalonna | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 16:11 | Reagovat

instant personal loans online https://1paydayloansonline.com/
debt reduction services <a href="https://1paydayloansonline.com/">payday loans online</a>

26 Dsbgflilky Dsbgflilky | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 17:30 | Reagovat

bad credit loans online
<a href="https://paydayploansonline.org/">cash advance loans</a>
the best payday loans
<a href="https://paydayploansonline.org/">loans online</a>

27 Dbsdbflilky Dbsdbflilky | E-mail | Web | 30. prosince 2017 v 22:07 | Reagovat

installment loan
<a href="https://cashadvancezqko.com/">loans no credit check</a>
personal loan calculator
<a href="https://cashadvancezqko.com/">payday loans</a>

28 Dnbcflilky Dnbcflilky | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 3:41 | Reagovat

online payday loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">online payday loans no credit check</a>
personal loan low interest
<a href="https://paydaynnoo.org/">3 month payday loans</a>

29 Zbstquiery Zbstquiery | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 2:47 | Reagovat

small payday loans
<a href="https://paydayvtuloans.com/">cash advance near me</a>
quick loans for bad credit
<a href=https://paydayvtuloans.com/>payday loans</a>

30 EnmuGughed EnmuGughed | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 18:55 | Reagovat

generic viagra online pharmacy
<a href=http://fviagrajjj.com/>viagra prescription</a>
online name brand viagra
<a href="http://fviagrajjj.com/">canadian pharmacy viagra</a>

31 FntSnicky FntSnicky | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 1:37 | Reagovat

purchase cialis
<a href="http://cialisenax.com/">cheapest cialis</a>
cialis low dose price
<a href=http://cialisenax.com/>cialis canada</a> ’

32 FndSnicky FndSnicky | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 1:38 | Reagovat

buy cialis online without prescription
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">buy cialis without prescription</a>
cialis 20 mg directions
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cialis pill</a> ’

33 GbvSnicky GbvSnicky | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 4:37 | Reagovat

cialis professional canada fda
<a href="http://veucialis.com/">cialis generic</a>
cialis singapore
<a href=http://veucialis.com/>cheap cialis online</a> ’

34 OndcInnob OndcInnob | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 0:46 | Reagovat

women and viagra
http://genericonlineviaqra.com/
how to take viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">order viagra</a> OK’

35 Mhtalonna Mhtalonna | E-mail | Web | 2. února 2018 v 3:42 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
cash loans bad credit <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance now</a>

36 MvsdWheeno MvsdWheeno | E-mail | Web | 6. února 2018 v 15:11 | Reagovat

OK’
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy generic viagra</a>
buy viagra soft online
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy generic viagra</a>

37 Pbdblawl Pbdblawl | E-mail | Web | 14. února 2018 v 21:03 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">business plan writers</a>
buy a college paper online
https://writingbusinessplan.us.com/ - buy business plans

38 GbrNesse GbrNesse | E-mail | Web | 19. února 2018 v 2:45 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> cash advance</a>
fast payday loans online <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> online loans</a>
OK’

39 OndcInnob OndcInnob | E-mail | Web | 1. března 2018 v 4:17 | Reagovat

viagra 100
http://freeerectilepills.com/
viagra brand
<a href="http://freeerectilepills.com/#">cheap erectile pills</a> OK’

40 PplWheeno PplWheeno | E-mail | Web | 3. března 2018 v 0:58 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">cure erectile dysfunction</a>
herbal viagra reviews
<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">cialis online</a> OK’

41 OklJalley OklJalley | E-mail | Web | 18. března 2018 v 21:15 | Reagovat

prednisone prescription assistance
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone every 6 hours
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">generic prednisone</a> OK’

42 bsrweiva bsrweiva | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 8:44 | Reagovat

viagra brand without prescription <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra 100 mg dose</a> viagra prescription <a href="http://fviagrajjj.com/#">price of viagra</a> OK’

43 bdcDrova bdcDrova | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 4:26 | Reagovat

viagra order online <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">buy brand name viagra</a> women and viagra <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>herbal viagra australia</a> OK’

44 fdwweiva fdwweiva | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 11:02 | Reagovat

get viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra</a> herbal viagra reviews <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra for sale</a>

45 dbaDrova dbaDrova | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 5:33 | Reagovat

sildenafil viagra <a href="http://download4os.com/#">order viagra</a> online cheap viagra <a href=http://download4os.com/#>over the counter viagra alternative</a>

46 bsnEmaino bsnEmaino | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 2:12 | Reagovat

cash advance fee barclaycard https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
merchant cash advance to buy a business <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>loan</a>

47 dvsExcame dvsExcame | E-mail | Web | 3. května 2018 v 4:15 | Reagovat

liquid tadalafil <a href="http://cialisovnnc.com/#">generic tadalafil</a> cialis without a prescription <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis 5mg</a>

48 bdfExcame bdfExcame | E-mail | Web | 4. května 2018 v 22:38 | Reagovat

tadalafil tablets 20 mg <a href="http://cialisotjs.com/#">cialis professional</a> tadalafil tablets <a href="http://cialisotjs.com/#">buy tadalafil 20mg price</a>

49 bzzdiany bzzdiany | E-mail | Web | 7. května 2018 v 14:39 | Reagovat

cialis tadalafil <a href="http://www.ciallisonline.com/#">cialis online canada</a> tadalafil dosage <a href=http://www.ciallisonline.com/#>cialis</a>

50 bdcWaymn bdcWaymn | E-mail | Web | 9. května 2018 v 13:31 | Reagovat

alternative viagra <a href="http://usa77www.com/#">brand name viagra</a> effects of viagra <a href=http://usa77www.com/#>buy viagra new york</a>

51 nnzhausa nnzhausa | E-mail | Web | 11. května 2018 v 10:16 | Reagovat

installment loans no credit check <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">bad credit payday loans</a> 1 hour payday loan <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>online payday loans direct lenders</a>

52 brtsmate brtsmate | E-mail | Web | 18. května 2018 v 15:24 | Reagovat

installment loans no credit check <a href="https://applycheckloan.com/">payday loans no credit check</a> credit cards for bad credit <a href=https://applycheckloan.com/>online payday loans</a>

53 bxvWaymn bxvWaymn | E-mail | Web | 5. června 2018 v 3:16 | Reagovat

tadalafil tablets 20 mg <a href="http://cialisoakdm.com/#">order cialis</a> what is tadalafil <a href=http://cialisoakdm.com/#>do you need a prescription for cialis</a>

54 vxdWaymn vxdWaymn | E-mail | Web | 5. června 2018 v 13:29 | Reagovat

sample viagra <a href="http://setviagraeja.com/#">viagra prescription online</a> buy cheap viagra <a href=http://setviagraeja.com/#>buy viagra online no prescription</a>

55 vadAgelp vadAgelp | E-mail | Web | 5. června 2018 v 19:15 | Reagovat

do you need a prescription for cialis <a href="http://hitcialisosn.com/#">cialis for sale</a> cialis sale <a href="http://hitcialisosn.com/#">cialis cost</a>

56 sdbAgelp sdbAgelp | E-mail | Web | 6. června 2018 v 19:53 | Reagovat

purchase cialis <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis canada</a> cialis sale <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis 5mg</a>

57 bfiWaymn bfiWaymn | E-mail | Web | 7. června 2018 v 8:00 | Reagovat

viagra online <a href="http://viagraocns.com/#">free viagra</a> viagra without prescription <a href=http://viagraocns.com/#>what is viagra</a>

58 pazplali pazplali | E-mail | Web | 9. června 2018 v 1:22 | Reagovat

viagra cost <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra online</a> viagra information <a href=http://viagrapfhze.com/#>online viagra</a>

59 nreWaymn nreWaymn | E-mail | Web | 10. června 2018 v 11:28 | Reagovat

viagra jelly <a href="http://susamsokagim.com">viagra for sale</a> generic viagra <a href=http://susamsokagim.com>soft tabs viagra</a>

60 xcbAgelp xcbAgelp | E-mail | Web | 11. června 2018 v 14:02 | Reagovat

lowest price viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">viagra generic name</a> viagra online without prescription <a href="http://emtpartsstore.com">viagra online prescription free</a>

61 bdsWaymn bdsWaymn | E-mail | Web | 12. června 2018 v 9:00 | Reagovat

cash advances online fast payday loans <a href="https://cashadvanceonline.us.org">cash advance</a> apple payday loan <a href=https://cashadvanceonline.us.org>advance cash payday loan</a>

62 xbcAgelp xbcAgelp | E-mail | Web | 12. června 2018 v 20:09 | Reagovat

400 payday loan <a href="https://onlineloan.us.org">personal loans online</a> applying for a payday loan <a href="https://onlineloan.us.org">online loan</a>

63 nnrWaymn nnrWaymn | E-mail | Web | 14. června 2018 v 13:52 | Reagovat

order cialis online <a href="http://fundeconp.org/">generic cialis</a> cialis tadalafil <a href=http://fundeconp.org/>buy cialis online</a>

64 nnrWaymn nnrWaymn | E-mail | Web | 15. června 2018 v 17:23 | Reagovat

cialis tadalafil <a href="http://fundeconp.org/">buy cialis online</a> buy cheap cialis <a href=http://fundeconp.org/>online cialis</a>

65 jjjAgelp jjjAgelp | E-mail | Web | 15. června 2018 v 22:56 | Reagovat

best debt consolidation loan <a href="https://payday-loans.us.org">payday loans online</a> tax debt problems <a href="https://payday-loans.us.org">loans online</a>

66 mmzWaymn mmzWaymn | E-mail | Web | 18. června 2018 v 20:24 | Reagovat

online viagra <a href="http://canadiannowv.com/">buy viagra online</a> viagra natural <a href=http://canadiannowv.com>viagra sale online</a>

67 dfgAgelp dfgAgelp | E-mail | Web | 19. června 2018 v 1:11 | Reagovat

natural alternative to viagra <a href="http://viagranerrds.com/ ">viagra</a> viagra online <a href="http://viagranerrds.com">generic viagra online</a>

68 nnqWaymn nnqWaymn | E-mail | Web | 24. června 2018 v 5:58 | Reagovat

viagra stories <a href="https://newviagrakfv.com/">sample viagra</a> generic viagra <a href=https://newviagrakfv.com/>viagra brand name</a>

69 bsdWaymn bsdWaymn | E-mail | Web | 5. července 2018 v 5:37 | Reagovat

buy viagra online <a href="http://purseinstock.com/">generic viagra</a> brand name viagra <a href=http://purseinstock.com/>canadian pharmacy generic viagra</a>

70 nbsZisee nbsZisee | E-mail | Web | 14. července 2018 v 20:31 | Reagovat

generic viagra online <a href="http://genericonlineviaqra.com/#online viagra"> online generic viagra</a> buy viagra uk <a href=http://genericonlineviaqra.com/#generic>viagra</a>

71 bnmElozy bnmElozy | E-mail | Web | 16. července 2018 v 0:53 | Reagovat

viagra doses <a href="http://setviagraeja.com/#viagra buy"> viagra buy</a> effects of viagra <a href="http://setviagraeja.com/#viagra">generic viagra online</a>

72 mukZisee mukZisee | E-mail | Web | 17. července 2018 v 1:21 | Reagovat

viagra alternatives <a href="http://dejviagram.com/">viagra generic</a> order viagra <a href=http://dejviagram.com/>generic viagra reviews</a>

73 nukElozy nukElozy | E-mail | Web | 26. července 2018 v 22:21 | Reagovat

cheap viagra 100mg <a href="https://viagrapbna.com/#">sildenafil 20 mg</a> purchase viagra <a href="https://viagrapbna.com/#">buying viagra</a>

74 nfcUtics nfcUtics | E-mail | Web | 31. července 2018 v 15:05 | Reagovat

generic cialis <a href="https://forumdemulheres.com/#">order cialis</a> buy tadalafil 20mg price <a href=https://forumdemulheres.com/#>buy tadalafil 20mg price</a>

75 bfcElozy bfcElozy | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 23:28 | Reagovat

cheap generic viagra <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra sales</a> online viagra <a href="http://www.movietrailershd.org/">buy viagra on line</a>

76 sffUtics sffUtics | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 10:51 | Reagovat

generic viagra <a href="https://susamsokagim.com/">cheap generic viagra</a> viagra prices <a href=https://susamsokagim.com/>order viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama